Thermoses Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Нерѓосувачки челик.Луѓето Магацинот 47 cl.Corkcicle Кантина термос чува топли пијалаци за 12 часа и ладни пија

Направени Од Храна Одделение Пластика, Abs, Задебелување И АнтиПропадна Дизајн На Купот На Дното.Лесно Да

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Децата шише за вода, стилски нерѓосувачки челик вакуум колба, лесен за носење, термичка заштита, симпати

❤ [Безбедност материјал] Храна одделение 316 од не ' рѓосувачки челик материјали, одлични корозијаотпорн�

1 Широк спектар на употреба : големина : 26x6.7cm / 10.2x2.6 во.Капацитет : 500ml / 17oz.Многу погодна за вршење на спорт�

[BPAfree Изолација Материјал] : Ова шише за вода беше направен од врвен квалитет на храна одделение 304 од не '

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

Преносни и издржливи.Идеални за патување, активности на отворено, автомобил, канцеларија, дома, на учили

Секогаш се чувствува пријатно кул на допир, без разлика дали се полни со топла или ладна содржина.Исклуч

♦ Цврсти И Издржливи : За Разлика Од Нормалните Чаши, Ова Е Произведен Користејќи Нерѓосувачки Челик Вн�

【ХРАНАОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】 : капакот и слама на нашите изолирани шише за вода се направени од издржлив

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 20 унца од нерѓосувачки челик, шише за вода е совршен за сите видови на вн�

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал.Вакуум Изолација : Ова шише за вода усвојува високо к

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

【Висок квалитет】 : Нашето првенство е издржлив, електро полиран на внатрешноста за да се обезбеди ваши�

1 : Вакуум изолација : Нашите високоодделение термичка изолација шише за вода може да се чува ладно за 24 ч

Scroll