клипови Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

✨ 14 компјутериPack ✨ : Прекрасна цртан филм животни коса додатоци за девојки содржи бисер девојка headbands,ш�

3 Големини на Располагање : пакетот вклучува 60 компјутери еден prong алигатор клипови во 3 Големинидолжина

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Материјал : метални легури.Количина : 2pc (1pc злато и 1pc сребрена боја).Големина : 6.5x2cm.Погоден за повеќето же

Премиум Материјали : Усвојување на висококвалитетни пастелни пластични акрилик материјал и силна мета�

Оваа коса, игли изработен од легура на високо квалитетни и издржливи; Боја : сребро и злато.Клипот големи

Клипот на дизајн, можете да носат косата клип поставен лесно во рок од неколку секунди.Служба : Ние го са�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Пакување од 1 гроздобер сребро стил метал коса ноктот,сложена filigree дизајн.Големина : клипот е 4" долг и 1,5"

Материјали : Свила предиво.Големина : прибл.10.5 x 2.5 cm / 4.1" x 1".Добар квалитет, нежен рачно изработени уметно�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Голема Вредност во Собата : сет содржи 80 различни коса клипови и 12 памук лак scrunchies во вкупно, кои се довол

Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Посебни и моден дизајн, популарна содржина.Погодна �

2 Стилови за да изберете : ќе добиете 12 парчиња на мини бисер ноктот клипови, вклучувајќи 6 парчиња на едн�

Потекло : CN(Потекло).Применливи Сцена : На Повик.Материјал : Пластика.Тип : Губење На Канџи.Пол : ЖЕНИТЕ.Пот

Материјал : Кристал.Парична Казна Или Мода : Мода.Тип : Barrettes.Пол : Жените.Стил : Тренди.Материјал : Crystal Fine И

Различни бои : овие бебе коса клипови се појавуваат во различни слатки бои како се зголеми црвена, жолта,

Scroll