Ac адаптери Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

✔БЕЗБЕДНОСТ : Sapply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Енергетска ефикасност на ниво на VI.Заштита : Краток citcuit / Текот вчитај / Текот на напон.Целосно затворе

Компатибилен со : Novation Audio Hub 2x4 Аудио USB Интерфејс.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со 7047 ХИПЕР ТЕШКИ батерија работа светлина 5000 lumens.полначот A

Бренд нови ac адаптер.Одличен квалитет Напојување за Korg Музички Инструменти.Ги поддржува меѓународните

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Категорија : Конвертирате од САД 3 Prong Receptacle (NEMA 515 R).Стандард : NEMA 515 R да BS1363 Номинална до 5 A 250 V.Солиден мод�

МикроUSB Конектор Компатибилен Со : Bose / JBL / Sony / UE / Удира Bluetooth Звучник ( Забелешка : За МикроUSB Порта!!! ).

Новите индустриски стандард во оперативна економија, електрични перформанси, животната средина стил и

► БЕЗБЕДНОСТ И СВЕТЛИНА Замена на Производот! (НеОЕМ но, 100% Компатибилен).Сите наши производни линии се

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатиб�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

Оваа Замена Полнач е за Hiboy Деца Електричен Велосипед Само.Литиум Батерија Паметен Полнач Нема да наште

Внимание : електричен велосипед паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате

(⚠️Излез 42 V.со Барел ✅ Круг Приклучок Совет.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви �

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : SGA25 U15P1 J Ro HS : Непознат ECCN : EAR99 : 60 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранПреф

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Scroll