Smartwatches Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

Обновени производи работа и изгледаат како нови.Овие претходно во сопственост на производи се проверув

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

[Камерата на детето зглоб] : Снимање на среќни моменти од семејството и снимање на детската невина насме�

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реализир

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со s

*Прецизен тајминг часовник со повеќе бира,Неколку видови види бирање за да ги задоволат вашите лични по�

Bluetooth BT4.0 LE+EDR3.0,Одговорите на повикот од страна на тресат рацете,закачам на телефонот со превртување рац�

??ФИТНЕС ТРАКЕР & 9 СПОРТ РЕЖИМИ?Smart Watch поддржува 9 спортови начини за следење на разни тренингот соодветн

*Прецизен тајминг часовник со повеќе бира,Неколку видови види бирање за да ги задоволат вашите лични по�

Garmin САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна Garmin САД ГАРАНЦИЈА.Инстинкт е GPS smartwatch изграден да се скрши конвенциј

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

[Неутрален мода smart watch] Водоотпорен smart watch, во убав облик, 0.96 инчен full touch екран, така што сликата е јасна и

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

[Smart Watch]Можете да примате потсетници на календарот, SMS, СНС (We Chat, QQ и други трети лица информациите) за да �

[Smart Watch]Можете да примате потсетници на календарот, SMS, СНС (We Chat, QQ и други трети лица информациите) за да �

【Паметни Часовници за i Phone, Android Телефони】 : 8 Спортски Режими, отчукувањата на Срцето Следење, Активнос�

Цинк Легура + Силициум + Стакло + ' Рѓосувачки Челик.Увезени ⌚【МОДА ГЛЕДА на екранот за допир и тече лини�

● Полувоуво Bluetooth слушалки дизајн, вграден сензор прекинувач, кога ќе ги отстраните слушалките, може да

Компатибилен со изберете Apple и Android телефони ова Можете да го користите и со повеќето Android паметни телеф�

Builtin GPS, компас, воздушен притисок.Точни отчукувањата на срцето монитор, крвен притисок монитор, поддршк�

Scroll