перики Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

Чипка Пред Перика Материјал 100% Необработени Бразилецот богородица човечка коса чипка пред перики, отс�

100% Премија Човечка Коса.Предbumped во Различни Класичните Стилови.Прифатлива.Издржливи и Долготрајни.Топ�

Косата е мазна, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Вна

ФУНКЦИЈА : Розова боја, Црна, Вино Црвено, Директно Перика , со Удира, отпорни на топлина влакна,многу пог�

ANDONGNYWELL Перика Материјал : 100% Увезени Премиум ANDONGNYWELL мека и свиленкаста синтетички влакна, реални природ

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

коса замена перики за жените и мажите, екстензии клип во човечки конска опашка деца директно четка дев�

♥♥♥Прилики : се користи за секојдневна употреба, партија, костим, Нова година партија,cosplay, ноќта на веш

100% Премија Човечка Коса.Предbumped во Различни Класичните стилови.Прифатлива.Издржливи и Долготрајни.Топ�

Мода и дизајниран headband перики : На Лепенка Кршење Дизајн Го Прави Совршен за Повеќето Луѓе.лесно кршење �

Перика материјал : Нашата перика е здрава и еколошки материјали,висока температура отпорни свила влакн�

Пакет 5 предмети : Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка, 2oz Патување Големина Перика Шам

[Нов Дизајн] : 16 Inches Човечка Коса Headband Перика,Glueless Велкро Кршење Дизајн е Лесно да се Инсталира,се Задржи �

ТОПЛО СОВЕТИ : ① За луѓе кои имаат многу долга и густа коса, ве молиме направете ја вашата коса во ponytails и

Лабава Длабоко Перики за Квалитет : 100% човечка коса, без пролевање, не метежот, Мека 22.5 инчен Медиум Капа

【Перики Материјал】 : 100% Човечка Коса Чипка Пред Перики, Директно Чипка Пред Перики Човечка Коса,Многу М

100% Висок Квалитет Богородица Човечка Коса.Губење на Квалитетот : Top Class Богородица Косата, да ги Задржи н�

Ова е У дел Перики, без Чипка Затворачи Перики, не клип во човечка коса екстензии.U дел Перики Човечка Кос

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Човечка Коса на Телото Бран Чипка Фронтален �

13x4 Проѕирна чипка frontalr чипка,погодни за повеќето групи на кожата.Мека на допир за главата на кожата.Избе

Scroll