матс Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

★[100% Нетоксични Материјали] : Направен од висококвалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат,

Материјал : микрофибер (меки и абсорбента) и природни гума (nonslip.Големина : 70.8 X 26 во / 180 X 66cm, 1mm дебели.Карак

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

98"Size : XLBust : 110cm / 43.59"Size : LBust : 105cm / 41.Ткаенината е мека и удобна со малку водат, мала тежина и дише.Тоа зависи

Овој повик облека е погодна за двете девојки студентите тинејџерите младите дами и жените.28"Shoulder : 44cm / 17.

❥Рециклираат материјал : Ова јога мат е составена од TPE што се еколошки, нетоксичен и безбеден ❥Големин�

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ИЗГРАДБА на КВАЛИТЕТОТ TPEЈога мат, TPE материјали, главно, со еластична подобро, против пролизгување effecs, �

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Материјал : Велур и природна гума.Обновливи и лесно да се чисти.Дното : Не се лизга / пропадна дното; со од�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Материјал : микрофибер (меки и абсорбента) и природни гума (nonslip.Големина : 70.8 X 26 во / 180 X 66cm, 1mm дебели.Карак

Оваа јога мат е светлина и лесно да се носат така што не може само да го користи за дома салата, но, исто т�

Scroll