Headbands Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

Headband е лесен, удобен и лесен за носење.Го прослават вашиот Нова Година Партија со овој кристал headband.Тоа е

МАТЕРИЈАЛИ : Направен од висок квалитет на алуминиум и искра rhinestones, нежни и привлечни.Лесно да се стави �

Пинк кристал круна се направени од издржлив тешко легура и кристал.Rhinestones со висок квалитет не е лесно д�

ЕКСТРЕМНО ТОПЛИ : Нашето уво потоплите headband е направен од високо еластична и со висока густина поларнит�

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Пер�

Гроздобер барок црн петок tiaras Боја : злато, кристал(Како на сликата покажува);.Дијаметар : 7.09 инчи(18cm), вис�

【Уникатен Дизајн】Нашите глувчето уши headbands се опремени со убава сјајна глувчето уши, сјајна лакови, То�

【Услужни и Удобен】Еластичен еластична памук, удобно за спорт.Полна боја тренингот headbands за жените.Висо

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Пер�

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

【16 Пакет Одатна Жените Headbands】Секој пресврт headband има уникатна boho print за да се направи тоа привлечни.Headbands

Headband Беше Направен од Висок Квалитет на Пакетот Вклучува : 1 * Лак Headband + 2 * Косата Клипови.Patiky Прилично Си�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Еластична.Супер симпатична и убава бебе девојки headband.Добра еластичност, мек материјал и убави бои.Соврш

Л Ериксон САД Вистинска Кожа 1" Headband е едноставно шик акцент парче.Рачно изработени во САД на вистински pe

Материјал опис : 100% полиестер влакна.Производ перформанси : Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите

Пакетот вклучува : ќе добиете 10 парчиња различни стилови на еластична главата бендови, главно, вклучува�

Материјал cómodo : estas bandas para el pelo están hechas един tela suave y elástica.Ancha y elástica, не queda demasiado apretado ni suelto.Transpirable y absorbe ел su

Кожа.Материјал : прилагодено висококвалитетна кожа.Висок квалитет и шик додатоци за капут,џемпер,да се �

Микрофибер ㋡ГОЛЕМ ДИЗАЈНИ раководител бендови ви донесе фантастична искуства, кои секоја различен мо�

Категорија : Hairpin.Боја : сина, сива, зелена, жолта.Материјал : Ткаенина.Широк страна дел е целосни и има тек

Материјал : ткаенина материјал цвет лак со најлон headbands,венчиња со добра еластичност.Тоа е удобно и убав�

Scroll