ноктите Clippers Страница 1 - Www.barronclaiborne.com

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Пакување големина : 14cm x 8см х 2cm (должина x ширина x висина).Погоден за публиката : семејство, бизнис патува�

Помага да се намали cuticle и мртвите кожата околу ноктите и точни ingrown ноктите и олеснување на болката.Не с�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Ноктите clippers поставува употреба удобно ергономски облик на рачката, и криви работ следи природната фор�

1 Сет од 8 помине clippers : изработени од нерѓосувачки челик, големина 15.9*10.9 cm.Пакување СТП материјал, тежина

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

8 видови на нокти алатки, заврши функции, направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остри ножев�

Исклучителна Сечилото : Ноктите clipper претрпе повтори полирање и пескарење технологија, ножот за сечење �

Nonslip Лост : Ова помине clipper има ергономски и nonslip лост, што е многу полесно да се одржи, заштеда на твојата �

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што зн�

Фаноблик : вообичаена во Shuijian, може да се поправи во квадратни, или квадратен облик.Карактеристики на пр�

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што зн�

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што зн�

Каи Sekimagoroku Помине Clipper сечење на ноктите непречено без burdening 360 степени Ротирачки Вртливата Функција се �

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : единствена хлапак radian дизајн се вклопува во вашите нокти форма доста добро како нок

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Scroll