Ново
SapplySource 6ft/1.8 m УЛ Наведени 2-Prong AC Кабелот за Напојување Кабел за Nikon Батеријата Адаптер за полнење МЗ-25 МЗ-60 МЗ-61

SapplySource 6ft/1.8 m УЛ Наведени 2-Prong AC Кабелот за Напојување Кабел за Nikon Батеријата Адаптер за полнење

Достапност: Залиха
DEN 259.20

✔БЕЗБЕДНОСТ : Sapply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање.Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. ✔Слика 8 Моќ Канапи ,125 V 10 A NEMA 1-15 P да IEC320 C7,Не-Поларизирана,NISPT-2 18 AWG(прибл.0.824mm2) продолжување кабел се поврзува од вашиот опрема штекер за да стандард 2 фронт AC штекер receptacle. ✔ЗАБЕЛЕШКА : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат. ✔6ft/1.8 m УЛ Наведени 2-Prong AC Кабелот за Напојување Кабел За Nikon Батеријата Адаптер за полнење МЗ-25 МЗ-60 МЗ-61. ✔Го замени вашиот overused, стари, скршени, што се оштетени, или неоправдан моќ кабел или да додадете екстра далечина / продолжување помеѓу уреди за погодност.Sapply Source 6ft/1.8 m УЛ Наведени 2-Prong AC Кабелот за Напојување Кабел За Nikon Батеријата Адаптер за полнење МЗ-25 МЗ-60 МЗ-61 Notice : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Внимание : паметен полнач може да потрае до 10 секунди за полнач за да ја стартувате и да започне полнењет

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Fulltone Octafuzz Ефекти на возилото.Приклучокот одговара Н

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатиб

Енергетска ефикасност на ниво на VI.Заштита : Краток citcuit / Текот вчитај / Текот на напон.Целосно затворе

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Компатибилен со : Philips Боја Одат 798835 800136 Боја Smart LED Моќ ПСУ.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Ква

ВИДИ СЛИКА ЗА СООДВЕТЕН МОДЕЛ#.КОМПАТИБИЛЕН со 7047 ХИПЕР ТЕШКИ батерија работа светлина 5000 lumens.полначот A

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва

DPWS5012 DS : 50 Засилувачи, 13.8 Volts Input Напон : 110 ACOutput напонот пропис : помалку од 2%Заштита : КратокКоло, Автоматс

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

Бренд нови ac адаптер.Одличен квалитет Напојување за Korg Музички Инструменти.Ги поддржува меѓународните

Влез : 100240 V ac; Излез : 29.4 V 4А 5.52.1 mm DC конектор со 5.52,5 mm Совет за 24 V Liion батерија пакет.Енергетски ефикасен и

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Click Free HD1035 Надворешен хард диск.Приклучокот одговар

Компатибилност : Жилет Моќ Core E90 E95, Моќ Core 90, Пулсот Revster, Жилет Електрични Крик Машина, Жилет e Punk, Жилет XLR8

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : SGA25 U15P1 J Ro HS : Непознат ECCN : EAR99 : 60 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранПреф

Производ параметри : Влез : 100240 V AC, 5060 Hz, Излез : 5 V, 5 метри на моќ кабел.Безбедност : Специјален дизајн и ви

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Ова е директна замена за H25 Примачот за напојување.Чувајте вашиот уред се напојува со Direc TV H25 Напојување

МикроUSB Конектор Компатибилен Со : Bose / JBL / Sony / UE / Удира Bluetooth Звучник ( Забелешка : За МикроUSB Порта!!! ).

Scroll