Ново
POWE-Tech AC/DC Адаптер за Дланка Волфрам E Zire 72 72s 21 31 105 PDA Напојување Мозок, 5 Метри, LED Светло

POWE-Tech AC/DC Адаптер за Дланка Волфрам E Zire 72 72s 21 31 105 PDA Напојување Мозок, 5 Метри, LED Светло

Достапност: Залиха
DEN 260.40

Компатибилен со : Дланка Волфрам E Zire 72 72s 21 31 105 PDA Напојување Кабелот.Текст : 100 V - 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

【УЛ НАВЕДЕНИ Излез : 24 V DC 2.7 НА 65 W.【ПАКЕТ СОДРЖИНА】1* НАС AC Полнач; 1 * Прирачник за Корисникот 【КОМПАТИБИ

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GS15 U1 P1 J Ro HS : Да COO : TW ECCN : EAR99 : 72 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранПрефрл

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Бренд Нови, Високо Квалитетни Моќ Полнач / Адаптер ( НеОЕМ ).Текст : AC 100 V240 V Текст Фреквенција : 5060 Hz.Излез :

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Производ параметри : Влез : 100240 V AC, 5060 Hz, Излез : 5 V, 5 метри на моќ кабел.Безбедност : Специјален дизајн и ви�

Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА.Материјал : Метал, faultless Електронски Parts.Net Тежина : Вн

Компатибилен со : Joyo JF33 Аналогни Одложување Гитара Напојување.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Висок�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Click Free HD1035 Надворешен хард диск.Приклучокот одговар�

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Компатибилен со Google Гнездо Аудио.Излез Max 24 V 1.25 НА Влезен Опсег Volt 100240 V.Пакетот вклучува : Една AC Адапте�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Т МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 9 V DC ).Компатибилност : Kohler Malleco тапа КR31498NA КR31498 R3149

Текст : 110 V / 220 V AC; Излез : 12 V DC 10 A max.Излезниот напон е прилагодлив 10%.Две групи на излезен Канал.Безбедносн

Scroll