Ново
MyVolts 12V Напојување Замена за Адаптер ClickFree HD1035 Надворешен Хард Диск - НИ Приклучок

MyVolts 12V Напојување Замена за Адаптер ClickFree HD1035 Надворешен Хард Диск - НИ Приклучок

Достапност: Залиха
DEN 539.76

Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Click Free HD1035 Надворешен хард диск.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Click Free HD1035 Надворешен хард диск - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Click Free Надворешен хард диск HD1035?Оваа 12 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Click Free HD1035 Надворешен хард диск.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Click Free HD1035 Надворешен хард диск - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилен со : Joyo JF33 Аналогни Одложување Гитара Напојување.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Висок�

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Концептот Про VLCD19 MB LCD монитор.Приклучокот одговара

Компатибилност : Жилет Моќ Core E90 E95, Моќ Core 90, Пулсот Revster, Жилет Електрични Крик Машина, Жилет e Punk, Жилет XLR8

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со AOK AK01 G0900060 U ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид мо�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Влез : 100240 V ac; Излез : 29.4 V 4А 5.52.1 mm DC конектор со 5.52,5 mm Совет за 24 V Liion батерија пакет.Енергетски ефикасен и

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Бренд Нови, Високо Квалитетни Моќ Полнач / Адаптер ( НеОЕМ ).Текст : AC 100 V240 V Текст Фреквенција : 5060 Hz.Излез :

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GS15 U1 P1 J Ro HS : Да COO : TW ECCN : EAR99 : 72 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранПрефрл

Дизајниран во САД & вклучува Ограничен Доживотна Гаранција Врати за било која причина и ние ќе го замен�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

【УЛ НАВЕДЕНИ Излез : 24 V DC 2.7 НА 65 W.【ПАКЕТ СОДРЖИНА】1* НАС AC Полнач; 1 * Прирачник за Корисникот...

МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Излез : 5 V 1А Brand New MiniUSB 5Пински Ѕид AC Адаптер за полн

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

НИ приклучокот Целосно регулирани 100 V240 V може да се користи ширум светот 12 V DC 2000m A префрлување Напојувањ

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Т МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V ( 9 V DC ).Компатибилност : Kohler Malleco тапа КR31498NA КR31498 R3149

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Scroll