Ново
GS15U-1P1J, AC/DC Адаптер - Ѕид - 12 W: 5V @ 2.4 A - NA Ножеви - Lvl VI (2 Предмети)

GS15U-1P1J, AC/DC Адаптер - Ѕид - 12 W: 5V @ 2.4 A - NA Ножеви - Lvl VI (2 Предмети)

Достапност: Залиха
DEN 955.92

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GS15 U-1 P1 J Ro HS : Да COO : TW ECCN : EAR99 : 72 Влез/Излез Тип на : AC/DC Тип : Регулиран-Префрлување Стил : Wall Mount Излез Тип на : Фиксен Број на Излези : 1 Напојување : 12 W Излезен Напон : 5 VDC Излез Тековната : 2.4 Еден Бран & Бучава : 50m V Одделение : Комерцијална MOPP : Не Стан СРНА Ефикасност на Ниво : VI Цоц Ниво : Нема Безбедноста Класа : Никој Безбедност Одобренија : ОИК, c UL, УЛ Ефикасност : 80(Typ) % Output Конектор Тип : Барел - Женски Излез Конектор Поларитетот : Центар Позитивен Излез Конектори Дијаметар : 2.1x5.5 mm Приклучок за Излез Агол : Директно Излез Должина на Кабелот : 1.2 m (за 47,3 во) AC Влезен Напон : 90 за да 264 Минимум AC Влезен Напон : 90 Максимална AC Влезен Напон : 264 Текст Фреквенција : 47 до 63 Hz Линија Регулатива : 0.50 % Оптоварување Регулатива : 5.00 % Заштита од Преоптоварување : Да во Текот Напон Заштита : Да Краток Спој Заштита : Не Термичка Заштита : Не Температурата на работа : од 0 до 50 °C Моќ Индикатор : Без Минимум Оптоварување (Засилувачи) : 0 Минимум Изолација Напон : 3000 VAC Input Конектор Тип : NA Ножеви (U. S. и Други) Димензии L x W x H : 71.5 x 34.0 x 50.0 mm Димензии L x W x H(во) : 2.80 1.35 x x 1.97 во Единица Мерка : За Секој.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Влез : 100 до 240 V AC,1.00.6 А, 50 до 60 Hz (низ целиот свет користат).Излез : 20 V 3.25 НА 65 W.DC Приклучок : USB yoga3 Кабел.Пакет

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Излез : 24 V 4А96 W; Влез : 100240 V 1.5 5060 Hz ; Големина : 3 Pin XLR Машки конектор.побрзо полнење од 24 V / 1А, 24 V / 2 A, 24 V 3А.се �

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Intertek R4811204000 CU ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со AOK AK01 G0900060 U ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид мо�

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

【УЛ НАВЕДЕНИ Излез : 24 V DC 2.7 НА 65 W.【ПАКЕТ СОДРЖИНА】1* НАС AC Полнач; 1 * Прирачник за Корисникот...

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Концептот Про VLCD19 MB LCD монитор.Приклучокот одговара

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

Производ параметри : Влез : 100240 V AC, 5060 Hz, Излез : 5 V, 5 метри на моќ кабел.Безбедност : Специјален дизајн и ви�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Компатибилен со : Joyo JF33 Аналогни Одложување Гитара Напојување.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Висок�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Излез : 5 V 1А Brand New MiniUSB 5Пински Ѕид AC Адаптер за полн

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со La Cie Мини Хард Диск (ПРЕПРАТЕНА 400 само) PSU дел.Приклуч

Бренд Нови, Високо Квалитетни Моќ Полнач / Адаптер ( НеОЕМ ).Текст : AC 100 V240 V Текст Фреквенција : 5060 Hz.Излез :

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Scroll