Ново
M20 Око Ореви, 316 A4 Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик, Пакување од 1

M20 Око Ореви, 316 A4 Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик, Пакување од 1

Достапност: Залиха
DEN 753.36

Производителот гаранција може да не се применува. 316 A4 Морски Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Висок Квалитет.Пакување од 1. 316 A4 морски одделение од нерѓосувачки челик око ореви, M20 тема.Исто така познат како Кревање Око Ореви, идеални за апликации во тешки услови.Најчесто се користи во кревање машини, електрична опрема, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дијаметар : пат М5, Нишка Големина : 0.8 mm.Стандард acorn хексадецимален капа нут со затворен купола може да с

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од месинг материјал, овие acorn ореви се цврсти и издржливи.Глав

Топ Бренд 3 / 4"10 Екстра Ниски Круна Капа Орев, Обична Заврши, Месинг Не Категоризирани, EA1 CPB235 Пакет на 5...

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од месинг материјал, овие acorn ореви се цврсти и издржливи.Глав

Овие завртки и ореви се совршени за надворешна дома и индустриски апликации.DIY Материјали : Металугрија.

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од месинг материјал, овие acorn ореви се цврсти и издржливи.Глав

Ореви со domed крајот на една страна се исто така познат како круна ореви, слепи, ореви, капа ореви или купо

Име На Производ : Капа Ореви; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 77g; Пакет Содржина : 20 Pcs x Капа

Овој дизајн се користи од страна на некои како привлечна алтернатива за основните хексадецимален орев.

Scroll