Ново
7А ОДДЕЛЕНИЕ ИНДИСКИОТ REMY ЧОВЕЧКА КОСА ИТАЛИЈАНСКИ YAKI GLUELESS СВИЛА ВРВОТ ПЕРИКА ИЗБЕЛЕНИ ЈАЗЛИ И БЕБЕШКА КОСА ЗА ЦРНИ ЖЕНИ ВО ПАРК (10inch/ #1b, средни капа големина)

7А ОДДЕЛЕНИЕ ИНДИСКИОТ REMY ЧОВЕЧКА КОСА ИТАЛИЈАНСКИ YAKI GLUELESS СВИЛА ВРВОТ ПЕРИКА ИЗБЕЛЕНИ ЈАЗЛИ И БЕБЕШКА

Достапност: Залиха
DEN 1497.60

100% човечка коса, 120% густина,glueless целосна чипка 4x4 свила врвот со избелени јазли и бебешка коса,многу природен изглед.мека италијански yaki текстура,glueless целосна чипка со свила врвот. 120% густина,многу полна и густа.бесплатни дел, со свила врвот, можете да дел тоа насекаде,многу згодна и природни.метежот бесплатно, без пролевање.можете да ја прими за 3-5 дена.Најбрзиот превозот. 1.100% ИНДИСКИОТ REMY човечка коса,glueless целосна чипка со свила врвот.На свила врвот може да се даде најмногу ви природен изглед, како косата расте од скалпот. 2.со периметар избелени јазли и бебешка коса, многу природни и realisitc 3.бесплатни дел, можете да го напуштиле дел,средниот дел и десниот дел 4.италијански yaki текстура,можете да навивам тоа, рамни тоа, најдобро за Африка и Америка 5.120% густина,но изгледа повеќе од 150% густина,многу полна и густа 6.Косата се зголемува надвор од својата глава~.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не латекс, груби растворувачи или токсични состојки, наменета за осетлива кожа и на главата.кога отстра�

Губење На Текстурата : Прав.Влакна : Remy Човечка Коса, која може да биде топлинастилизирана со рамна желез

✨[Јасно Невидливи Лепило] Перика лепак е погодна за биолошки перики и полиестер перики, и чипка перика л

【Заштити вашите прсти】оваа силикони прст капи може да се заштити вашиот прст совети кога ќе се направи

★Специјално дизајнирани за сврзување коса замена парче или перика на кожата и скалпот ★Безбедно за ва�

●●●Чипка Перика Лепак се специјално дизајнирани за сврзување поли и чипка hairpieces на кожата и скалпот з

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

Револуционерна ОдберетеНаМушка млазницата што им овозможува на корисниците да го контролираат мушка ш

Xiweiya Синтетички Црна Долга Права Чипка Пред Перики е направен од 100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половин�

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

Свеж, чист вкус.Помага за контрола на протеза мирис и помага да се одржи протези тесни на целиот ден, дол�

ZЗавршува (10 Совети).Само Вкупно Лепило Систем за Сите ваши Потреби.Повеќе Големини и Апликации Достапни

Easi Part 8" Долго Боја 14 / 24 Creme Сода Jon Renau Перики Remy Човечка Коса Topper Жените е Еден Monofilament Врвот Парче.Материј

BIOFORCE САД SECURESENSTVDENTUREADHES1.4 OZ 1.4 ОЗ.На водоотпорен Протеза Лепило Цинк Слободни Содржи благотворно Алое Вер�

????️АВТЕНТИЧНИ ПРОИЗВОДИ : Од Вокер Лента Ко.линија, оваа двете страни лента е автентично направени за д�

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо�

Исклучително мазна лепило за одлична графика настапи.Никаква трага и лесно да се чисти.Клинички терапи�

Пакување од 2 секој пакет 30 Има тесна.Не ooze.Цинк слободни.Море Обврзници Протеза Лепило е cushiony, мека печа�

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

Функција : Краток Кадрава Перика Секси Дама Краток Боб ,Детали : Коса Должина : околу 32cm / 13 инчи.Материјал

Совршен за било перики, косата екстензии, hairpieces, итн.Многу лесен за употреба, само peal исклучување и стап,

Помогне да додадете губење на јачина на звук за да ве натера да се погледне, со многу повеќе коса.Едноста

✔ ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Вокер Лента производи се широко се користат и да се наведат о

Добие екстра доверба сте во потрага за.Море Обврзници Протеза Лепило работи поинаку.На cushiony, мека печат

Milliput е разноврсна манипулативни две дел епоксидна китови кои кога се измешани заедно поставува хард ро�

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Брзо лекување, етил2 cyanoacrylate инстант лепило; Наменета за апликации кои бараат висока отпорност на топлин

Со ЗАДЕБЕЛЕНИ букви се ОДРЖИ АКТИВНИ : Вашиот нов одатда, високаперформанси чипка лепак!Не е вашиот типи

Долготрајни се Одржи со добра грижа за повеќе од 5 недели.Двојно двострано лента, лесен за употреба.Може�

Scroll