Ново
Woodland Сценски Проект Лепак, 88.7 ml/3 Течност Унца

Woodland Сценски Проект Лепак, 88.7 ml/3 Течност Унца

Достапност: Залиха
DEN 916.80

Голем плус на scrapbooks и други хартија занаети.Забава прилог на сите ваши хартија изработка на проекти.Направен во сад.Woodland SCENICS-Проект лепак.Ова е одличен начин да се добие сценско парчиња да се држиме за вашиот проект.Овој пакет содржи еден 3 oz шише од лепило.Се согласува да ASTM d 4236. За возраст од 7 и нагоре.Предупредување : гушење опасност!мали делови.Не се наменети за деца под 3 години.Возрасни надзор се потребни.Произведено во сад.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔ ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Вокер Лента производи се широко се користат и да се наведат о

Со ЗАДЕБЕЛЕНИ букви се ОДРЖИ АКТИВНИ : Вашиот нов одатда, високаперформанси чипка лепак!Не е вашиот типи

По Се Кандидира Третман.Само Вкупно Лепило Систем за Сите ваши Потреби.Повеќе Големини и Апликации Дост

★Специјално дизајнирани за сврзување коса замена парче или перика на кожата и скалпот ★Безбедно за ва

Тоа ви овозможува да се држиме за коса многу блиску да вашата косата без откривање и нема да го оштети ва

Губење На Текстурата : Прав.Влакна : Remy Човечка Коса, која може да биде топлинастилизирана со рамна желез

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

【Заштити вашите прсти】оваа силикони прст капи може да се заштити вашиот прст совети кога ќе се направи

Добие екстра доверба сте во потрага за.Море Обврзници Протеза Лепило работи поинаку.На cushiony, мека печат

Јасно, двострано, медицински селотејп во ленти, кожата безбедно, се користи за да се одржи hairpieces на скалп

ZЗавршува (10 Совети).Само Вкупно Лепило Систем за Сите ваши Потреби.Повеќе Големини и Апликации Достапни

Свеж, чист вкус.Помага за контрола на протеза мирис и помага да се одржи протези тесни на целиот ден, дол

Нашите чипка перика лепак е притисок осетлив лепило развиена за сврзување чипка перики и скалпот.Нашит

Исклучително мазна лепило за одлична графика настапи.Никаква трага и лесно да се чисти.Клинички терапи

????️АВТЕНТИЧНИ ПРОИЗВОДИ : Од Вокер Лента Ко.линија, оваа двете страни лента е автентично направени за д

✨[Јасно Невидливи Лепило] Перика лепак е погодна за биолошки перики и полиестер перики, и чипка перика л

100% човечка коса, 120% густина,glueless целосна чипка 4x4 свила врвот со избелени јазли и бебешка коса,многу прир

Xiweiya Синтетички Црна Долга Права Чипка Пред Перики е направен од 100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половин

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо

Пакување од 2 секој пакет 30 Има тесна.Не ooze.Цинк слободни.Море Обврзници Протеза Лепило е cushiony, мека печа

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

Совршен за било перики, косата екстензии, hairpieces, итн.Многу лесен за употреба, само peal исклучување и стап,

Не латекс, груби растворувачи или токсични состојки, наменета за осетлива кожа и на главата.кога отстра

Scroll