Ново
Pacer Технологија (Зап) По Кандидира Третман Adhesives

Pacer Технологија (Зап) По Кандидира Третман Adhesives

Достапност: Залиха
DEN 287.76

По Се Кандидира Третман.Само Вкупно Лепило Систем за Сите ваши Потреби.Повеќе Големини и Апликации Достапни.Само Вкупно Лепило Систем за Сите ваши Потреби.Повеќе Големини и Апликации за сите вашето хоби потребите за градење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Исклучително мазна лепило за одлична графика настапи.Никаква трага и лесно да се чисти.Клинички терапи

BIOFORCE САД SECURESENSTVDENTUREADHES1.4 OZ 1.4 ОЗ.На водоотпорен Протеза Лепило Цинк Слободни Содржи благотворно Алое Вер

Добие екстра доверба сте во потрага за.Море Обврзници Протеза Лепило работи поинаку.На cushiony, мека печат

Јасно, двострано, медицински селотејп во ленти, кожата безбедно, се користи за да се одржи hairpieces на скалп

Xiweiya Синтетички Црна Долга Права Чипка Пред Перики е направен од 100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половин

????️АВТЕНТИЧНИ ПРОИЗВОДИ : Од Вокер Лента Ко.линија, оваа двете страни лента е автентично направени за д

Совршен за било перики, косата екстензии, hairpieces, итн.Многу лесен за употреба, само peal исклучување и стап,

100% човечка коса, 120% густина,glueless целосна чипка 4x4 свила врвот со избелени јазли и бебешка коса,многу прир

●●●Чипка Перика Лепак се специјално дизајнирани за сврзување поли и чипка hairpieces на кожата и скалпот з

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо

Не латекс, груби растворувачи или токсични состојки, наменета за осетлива кожа и на главата.кога отстра

Помогне да додадете губење на јачина на звук за да ве натера да се погледне, со многу повеќе коса.Едноста

Тоа ви овозможува да се држиме за коса многу блиску да вашата косата без откривање и нема да го оштети ва

【Заштити вашите прсти】оваа силикони прст капи може да се заштити вашиот прст совети кога ќе се направи

100% Мека Топлина Отпорни Влакна.Половина Рака Врзана Чипка Пред Перика со Чипка 2.5 Инчи Разделба Простор

ZЗавршува (10 Совети).Само Вкупно Лепило Систем за Сите ваши Потреби.Повеќе Големини и Апликации Достапни

Брзо лекување, етил2 cyanoacrylate инстант лепило; Наменета за апликации кои бараат висока отпорност на топлин

Долготрајни се Одржи со добра грижа за повеќе од 5 недели.Двојно двострано лента, лесен за употреба.Може

Нашите чипка перика лепак е притисок осетлив лепило развиена за сврзување чипка перики и скалпот.Нашит

Совршен за било перики, косата екстензии, hairpieces, облеката, телото, итн.Многу лесен за употреба, само тргн

Milliput е разноврсна манипулативни две дел епоксидна китови кои кога се измешани заедно поставува хард ро

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Scroll