Ново
BHSFAFA 12 Rung Агилност Скала, Агилност Обука Скала Брзина Обука Опрема со торбичката, за Обука Фудбал Фудбал Кошарка Спортисти

BHSFAFA 12 Rung Агилност Скала, Агилност Обука Скала Брзина Обука Опрема со торбичката, за Обука Фудбал Фудбал

Достапност: Залиха
DEN 1225.68

【НАПРАВЕНИ ТЕШКИ ЗА ОБУКА】 : флексибилност за обука скала можат да го издржат многу злоупотреба благодарение на високо-квалитетни PP материјал, кој е отпорен на абење. 【ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА】 : растојание од 15 инчен помеѓу секој чекор е прилагодлив на 12-rung обука скала сет, па можете да ги обучуваат токму на начинот на кој треба да се. 【ВКЛУЧУВА ФУДБАЛ КОНУСИ】 : различни вежби.Тие лесно може да се види во било какви услови, благодарение на светли бои. 【4 ТЕРЕНОТ НОКТИТЕ】 : сет 6 M 12 Rung агилност скала го поставите доаѓа со четири земјата ноктите да ги задржи вашите скала во местото на терен, на тој начин намалувајќи го ризикот од вкусовите или повреда. 【ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА】 : Ако сте спортист во потрага за да добиете повеќе пргав, тогаш агилност обука скала поставен е за вас!Ја подобрува вашата нога брзина, странични брзина, агилност и целокупната рамнотежа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.женска зимска облека плус големина зима об

СОВРШЕН БРЗИНА за ОБУКА SET– Ние нудат совршено решение за агилност обука, што содржи 6m долго агилност ск

【Трајни и Висок Квалитет на】,Нашите soccor скала е направен од високо квалитетни материјали,па тоа се дол

Материјал : ПП.Потекло : Yiwu, Жеџијанг Провинција.Купи еден добие една free Place на Потекло : Yiwu, Zhejiang Applicable сце

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека дише ткаенина.женска блузи dressy 3 /

[Одличен материјал] Оваа обука скала е направен од висококвалитетни PP материјал, може да праќате тексту

????СПОРТСКИ ТРЕНИНГ во СОБАТА : Спортски Тренинг сет вклучува TPE Агилност Скала, Отпор Падобран,12 Дискот

【Надгради Сет со Глуждот / Зглоб Тегови】пондерирана вест за трчање е специјално опремени со глуждот ил

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за в

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за в

Ги зголемува Вашите Агилност Обука ја Подобрува својата брзина, агилност, концентрација, енергија и но

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за в

Ги зголемува Вашите Агилност Обука ја Подобрува својата брзина, агилност, концентрација, енергија и но

Производот Категорија : Митинг.Материјал : TPR.Спецификација : трицевка / четирицевка.Производот категори

Scroll