Ново
VGEBY Брзина, Агилност Обука Скала Комплет-12 Прилагодливи Рамен Rungs + 10 Шишарки (Портокал/Жолта) за Фудбал Фудбал Скејт

VGEBY Брзина, Агилност Обука Скала Комплет-12 Прилагодливи Рамен Rungs + 10 Шишарки (Портокал/Жолта) за Фудбал

Достапност: Залиха
DEN 1159.20

СОВРШЕН БРЗИНА за ОБУКА SET– Ние нудат совршено решение за агилност обука, што содржи 6m долго агилност скала, 12 прилагодливи рамен rungs, и 10 ЕКСТРА дискот конуси(YELOOW или ПОРТОКАЛОВА) со носи рачка, обезбедување на ефективна длабоко обука.МУЛТИ ВОЗ – На rungs се рамни и многу прилагодливи, така што скала проред може да се прилагоди за да се сретнат со широк опсег на брзина на потребите за обука.Дискот конуси правење различни брзина вежби, направи овој фудбалски агилност скала погоден за сите видови на спортови.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – Направен од тешки ремени, брзина, агилност скала не кавгата.Тоа исто така може да се пофали високо квалитетни пластични rungs кои се трајни и се направени за да остане цврст на теренот.ПРЕНОСНИ и ЛЕСНО СМЕТКОВОДСТВЕНА – флексибилност скала може да биде укината compactly и лесно спакувани во внатрешноста на чантата што доаѓа заедно со сет, кој ви овозможува да носат брзи скала каде што сакате да се обучуваат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Трајни и Висок Квалитет на】,Нашите soccor скала е направен од високо квалитетни материјали,па тоа се дол

Ги зголемува Вашите Агилност Обука ја Подобрува својата брзина, агилност, концентрација, енергија и но

Ги зголемува Вашите Агилност Обука ја Подобрува својата брзина, агилност, концентрација, енергија и но

????СПОРТСКИ ТРЕНИНГ во СОБАТА : Спортски Тренинг сет вклучува TPE Агилност Скала, Отпор Падобран,12 Дискот

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за в

Производот Категорија : Митинг.Материјал : TPR.Спецификација : трицевка / четирицевка.Производот категори

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за в

[Одличен материјал] Оваа обука скала е направен од висококвалитетни PP материјал, може да праќате тексту

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за в

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.женска зимска облека плус големина зима об

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека дише ткаенина.женска блузи dressy 3 /

【Надгради Сет со Глуждот / Зглоб Тегови】пондерирана вест за трчање е специјално опремени со глуждот ил

Материјал : ПП.Потекло : Yiwu, Жеџијанг Провинција.Купи еден добие една free Place на Потекло : Yiwu, Zhejiang Applicable сце

Scroll