Ново
FLAMEER Ѕид Куки – Декоративни Монтира на Ѕид Грб Куки за Бесење Палта, Шалови, Кеси, Purses, Ранци, Крпи и Повеќе - Коза

FLAMEER Ѕид Куки – Декоративни Монтира на Ѕид Грб Куки за Бесење Палта, Шалови, Кеси, Purses, Ранци, Крпи и

Достапност: Залиха
DEN 803.04

Направени од Смола, еко-пријателски, природни.Нордиските Едноставен Стил, со цел со 6 видови на различни животински главата форми, изгледа многу елегантна и убава.Совршена декорација за на ѕид од дома, хотел, клуб, различни соби, ходникот, чај соба и сл.Мулти Функција : И кинескиот ѕид кука за задржување на облека, капа, копчиња, облека, кеси и сл.и добро ѕид уметност украс.Креативна Облека, Шапка Кука, Рачно Изработени.Опис : - Креативна Облека, Шапка Кука, Рачно Изработени. - Направен од Смола, еко-пријателски, природни. - Нордиските Едноставен Стил, со цел со 6 видови на различни животински главата форми, изгледа многу елегантна и убава. - Мулти Функција : И кинескиот ѕид кука за задржување на облека, капа, копчиња, облека, кеси и сл.и добро ѕид уметност украс. - Совршена декорација за на ѕид од дома, хотел, клуб, различни соби, ходникот, чај соба и сл. - Лесна инсталација, доаѓа со hiden ноктите и други додатоци. - Size_Deer : прибл. 16x6.5x16cm/6.3x2.6x6.3 во Size_Elephant : прибл. 10.5x4.8x11cm/4.1 × 1.9x4.3 во Size_Horse : прибл. 3.8x8x12cm/1.5x3.1x4.7 во Size_Rhinoceros : прибл. 5.5x9.6x11.5cm/2.2x3.8x4.5 - Size_Giraffe : прибл. 7.8x7.5x14.2 CM/3.0x2.9x5.6 во Size_Goat : прибл. 9.5x7.5x13cm/3.7x1.1x5.1 in Package Вклучува : 1 Парче Грб Закачалка со Монтажа Accessories Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

МОДЕРЕН ДИЗАЈН Овие три нивоа постоечкиот дрвени полици се совршени за било кој агол во вашиот дом или

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Производ Материјал : Изработени од природни висок квалитет на цврсто дрво, убава и нежна текстура, влага

Боја : Конкретни сива.Материјал : Саќе МДФ, метал.Димензии : 9.8" x 9.8" x 1.4" (W x D x H).Невидливи за монтирање на си

Без дупчење, не tools – лесно приврзаност и отстранување,Многу лесно да се инсталира.Главно донесен квал

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Зголеми вашата бања простор за складирање,користење на рокот за чување на тоалетна хартија,шампон, чист

Објектот Висина : 45.9Инчен(H) Број на Полици : 5 Реден Ширина : 15.6Инчен(W) Материјал : парична Казна средна гу

★ Големина : 21x10cm ★ Материјал : железо.Боја : Злато ★ Дизајн : едноставен и елегантен дизајн, полн со мета

Пакетот вклучува : 1 x Полица 1 x Настава.Спецификации: Материјал : МЕДИЈАПАН и од не 'рѓосувачки челик Про

Медијапан.Собрани димензии : 14 63во.L x 20во.W x 54во.H.Карактеристики пет отворени полици создавање на илузиј

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ФУНКЦИОНАЛНА : Користење на овие пловечки агол полиците да го подигнете вашиот ѕид оркестарот и организ

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

⋆ Не само што може да го ставите во секој агол на бањата, но тоа исто така ви помага лесно да ја реконстру

Сет од 2 аголмонтирани постоечкиот ѕид полиците со заоблени рабови; 13 инчен ширина.Обезбедува дополните

Spring Sun 5Ниво Агол Скала Дрво Полица, Прикажување на Рек Повеќенаменски Публикации и Растенијата се Залаг

【Водоотпорен】 : овој тенок бања кабинет совршено се вклопува во право покрај тоалет водоотпорен матер

Scroll