Ново
Yeahdor Деца Момчиња Атлетик Џерси Activewear Кошарка Обука на Тимови V Деколте, Спортски Резервоарот Блузи и Панталони

Yeahdor Деца Момчиња Атлетик Џерси Activewear Кошарка Обука на Тимови V Деколте, Спортски Резервоарот Блузи

Достапност: Залиха
DEN 358.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси. 2 парчиња Деца Унисекс V Вратот без Ракави од Тебе Боја Вест и Шорцеви Поставите Кошарка Одговараат.Големина на Табела значи возраст се движи за деца, но тие се за општи насоки само.Изработен од полиестер материјал, кожа-пријателски, влага-wicking, удобно и дише за носење.Тебе боја за печатење, v вратот, без ракави, секојдневен вест, еластична корселе, бидете деца енергичен и жив.Совршен за летните спорт носат, кошарка, фудбал, тенис, бадминтон, трчање, велосипедизам, пешачење, за обука, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Деца Спорт Вест, 1 Pc Шорцеви Состојба : Сосема Нов Материјал : Полиестер Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Градите|-Блузи Должина-|-Bottoms Должина 2 XS-|-8 Години|-30.7/78cm-|-21.7/55cm-|-16.1/41cm- -XS-|10 Години|-32.3/82cm-|-22.4/57cm-|-16.9/43cm- -S|12 Години|-33.9/86cm-|-23.6/60см-|-17.7/45см- -М|14 Години|-35.4/90cm-|-24.8/63cm-|-18.5/47cm-.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

08" Биста : 126cm / 49.28" Ракав : 67cm / 26.41"Големина : L Рамо : 47cm / 18.【Мода Блузи】Овие тренди кошули дуксери се prefect и

Копче затворање ✔Се применуваат за : Мажи и жени, топло и дебел материјал : рачно изработени во Кина (65% п�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење √МАТ�

ღ Материјал : Ова мажи тренерки joggers поставени се направени од памук помеша, мека и нега на кожата матери

Копче затворање.Рака Мие Само.Облека е изработена од полиестер и чипка материјал, рака мие.Големина на Т

Издание тип : мода / спорт / рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваа�

Полиестер,Памук,Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : 60% ПОЛИЕСТЕР, 35% Памук, 5% Spandex.Изр�

Материјал : 90% Полиестер, 10% Spandex.Мека, дише и влагаwicking ткаенина, ергономски компресија одговара за enhanced о

фланелен боксери јакни mens,маскирани flannels,бела кошула со јака,tee s,копчето до бели кошули,копчето надолу б

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Машина за миење 30 C.Ов�

Удобност и стил.Omini Kappa.Шик и секојдневен стил.Италијанската мода за сите ситуации.Kappa®'s наследство е неп

✔✔ЗА ПРЕВОЗОТ : Обично тоа ќе биде потребно за 720 дена.ако сакате да ја примите објект во една недела, мо�

црна графички tees,адвокатско рагби кошули,dashiki кошула,црвена кошула за мажи,merino т кошула,печатени т кошул

38" Азија Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm / 48.50" Ракав : 68cm / 26.77" Азија Големина : XXXL Н�

Материјал : 90% Полиестер, 10% Spandex.Мека, дише и влагаwicking ткаенина, ергономски компресија одговара за enhanced о

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Суво Чистење Само ♪�

53" Боја : 20210929145кафеави | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина

Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Sweatsuits за мажите се направени од 100% полиестер.го бранеа внатреш

Scroll