Ново
MIOUBEILA Мажите Компресија Спортски Работи Поставува

MIOUBEILA Мажите Компресија Спортски Работи Поставува

Достапност: Залиха
DEN 1972.80

Материјал : 90% Полиестер, 10% Spandex.Мека, дише и влага-wicking ткаенина, ергономски компресија одговара за enhanced опсег на движење. 2 парчиња тренингот tracksuits поставува со долг ракав компресија кошули и водење на хулахопки.Компресија дизајн подобрува протокот на крв и снабдувањето со кислород на вашите мускули, зголемување на мускулна сила & издржливост.Погоден за сите спортови во затворени простории и на отворено, како салата, обука, трчање, кошарка, велосипедизам, фудбал, фитнес, јога, итн.Ве молиме проверете ги детали големини пред да се одржи редот.Големина Информации за вашиот референца : НИ X-Мала=(Ознака M)Биста(33.9"-37.8")-Топ Должина 24.0"-Половината 26.8"-Колковите 35.4"-Панталони должина 35.4" НИ Мал=(Tag L)Биста(35.0"-41.3")-Топ Должина 24.4"-Половината 28.3"-Колковите 36.2"-Панталони должина 36.2" НИ Медиум=(Tag XL)Биста(36.6"-44.1")-Топ Должина 25.2"-Половината 29.9"-Колковите 37.0"-Панталони должина 36.6" НИ Голем=(Tag 2 XL)Биста(37.8"-46.5")-Топ Должина 26.0"-Половината 31.5"-Колковите 38.2"-Панталони должина 37.0" НИ X-Large=(Tag 3 XL)Биста(39.4"-48.8")-Топ Должина од 26.8"-Половината 32.3"-Колковите 39.4"-Панталони должина 37.8" НИ XX-Large=(Tag 4 XL)-Биста(40.9"-51.2")-Топ Должина 27.6"-Половината 33.1"-Колковите 40.2"-Панталони должина 38.2".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔✔ЗА ПРЕВОЗОТ : Обично тоа ќе биде потребно за 720 дена.ако сакате да ја примите објект во една недела, мо�

08" Биста : 126cm / 49.28" Ракав : 67cm / 26.41"Големина : L Рамо : 47cm / 18.【Мода Блузи】Овие тренди кошули дуксери се prefect и

100% Полиестер.Издание тип : мода / спорт / рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓе

08" Должина : 80см / 31 ✔ Денес е Голема Промоција ✔ Купи 3 добиете на 15% попуст, Купи 6 добие 35% попуст Купи 10 д�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Сомот, Полиестер 2 парчиња деца момчињ

Издание тип : мода / спорт / рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваа�

100% Полиестер.Drawstring затворање.МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% Полиестер, Меки и Удобни за Носење, Погоден за Ес

100% Памук.Оваа момчиња и девојки универзална маскирани sweatshirt и sweatpants одговараат е направен од памук,удоб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Машина За Миење.Мажи

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење / Рака Мие 【МАТЕРИЈАЛ】 Тренерки Поставите Школк�

За превозот : Стандард Превозот 721 Дена,во рок од 48 часа Превозот Надвор.S=НАС 46, M=НАС 68, L=НАС 810, XL=НАС 1012, XXL=

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење √МАТ�

Удобност и стил.Omini Kappa.Шик и секојдневен стил.Италијанската мода за сите ситуации.Kappa®'s наследство е неп

Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Sweatsuits за мажите се направени од 100% полиестер.го бранеа внатреш

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Памук, 35% Полиестер.Висококвалитетн

100% Полиестер.Ткаенини : употребата на микро еластична ткаенина, се чувствуваат умерена, пот апсорпција,

Копче затворање.Рака Мие Само.Облека е изработена од полиестер и чипка материјал, рака мие.Големина на Т

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.За Големина : Ве Молиме И�

Материјал : 90% Полиестер, 10% Spandex.Мека, дише и влагаwicking ткаенина, ергономски компресија одговара за enhanced о

Scroll