Ново
MIOUBEILA Мажите Компресија Спортски Работи Поставува

MIOUBEILA Мажите Компресија Спортски Работи Поставува

Достапност: Залиха
DEN 1816.80

Материјал : 90% Полиестер, 10% Spandex.Мека, дише и влага-wicking ткаенина, ергономски компресија одговара за enhanced опсег на движење. 2 парчиња тренингот tracksuits поставува со долг ракав компресија кошули и водење на хулахопки.Компресија дизајн подобрува протокот на крв и снабдувањето со кислород на вашите мускули, зголемување на мускулна сила & издржливост.Погоден за сите спортови во затворени простории и на отворено, како салата, обука, трчање, кошарка, велосипедизам, фудбал, фитнес, јога, итн.Ве молиме проверете ги детали големини пред да се одржи редот.Големина Информации за вашиот референца : НИ X-Мала=(Ознака M)Биста(33.9"-37.8")-Топ Должина 24.0"-Половината 26.8"-Колковите 35.4"-Панталони должина 35.4" НИ Мал=(Tag L)Биста(35.0"-41.3")-Топ Должина 24.4"-Половината 28.3"-Колковите 36.2"-Панталони должина 36.2" НИ Медиум=(Tag XL)Биста(36.6"-44.1")-Топ Должина 25.2"-Половината 29.9"-Колковите 37.0"-Панталони должина 36.6" НИ Голем=(Tag 2 XL)Биста(37.8"-46.5")-Топ Должина 26.0"-Половината 31.5"-Колковите 38.2"-Панталони должина 37.0" НИ X-Large=(Tag 3 XL)Биста(39.4"-48.8")-Топ Должина од 26.8"-Половината 32.3"-Колковите 39.4"-Панталони должина 37.8" НИ XX-Large=(Tag 4 XL)-Биста(40.9"-51.2")-Топ Должина 27.6"-Половината 33.1"-Колковите 40.2"-Панталони должина 38.2".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Памук, 35% Полиестер.Висококвалитетн

Руно.Лесни и меки,удобен за носење,лето лабава одговара sleepwear loungewear.Ова парче сет карактеристики со деко

Полиестер,Памук,Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈАЛ : 60% ПОЛИЕСТЕР, 35% Памук, 5% Spandex.Изр�

100% Полиестер.Ткаенини : употребата на микро еластична ткаенина, се чувствуваат умерена, пот апсорпција,

Копче затворање ✔Се применуваат за : Мажи и жени, топло и дебел материјал : рачно изработени во Кина (65% п�

Верувам дека можете да бидете задоволни со ова искуство!Пол : Mens / Teen Boys Season : Есен / Зима / Summer Occasion : Дне

95" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 110cm / 43.Погодна за секојдневно носење, Трчање, возење

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.САЛАТА поставува и за ма�

100% Полиестер.Издание тип : мода / спорт / рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓе

53" Боја : 20210929145кафеави | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина

08" Биста : 126cm / 49.28" Ракав : 67cm / 26.41"Големина : L Рамо : 47cm / 18.【Мода Блузи】Овие тренди кошули дуксери се prefect и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Машина за миење 30 C.Ов�

црна графички tees,адвокатско рагби кошули,dashiki кошула,црвена кошула за мажи,merino т кошула,печатени т кошул

38" Азија Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm / 48.50" Ракав : 68cm / 26.77" Азија Големина : XXXL Н�

Нашата големина е Азија Големина, ве молиме обидете се да изберете една големина поголема кога наредил.�

50" Должина : 76cm / 29.50" Ракав : 68cm / 26.38" Големина : XXL НАС : 12 Биста : 122cm / 48.【Мода Блузи】Овие тренди маици се prefec

Полиестер [Материјал] полиестер влакна [Применливо]Мажите [Владата]Повик носат [Size] ве Молиме изберете г�

ღ Материјал : Ова мажи тренерки joggers поставени се направени од памук помеша, мека и нега на кожата матери

100% Полиестер.Drawstring затворање.МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% Полиестер, Меки и Удобни за Носење, Погоден за Ес

Удобност и стил.Omini Kappa.Шик и секојдневен стил.Италијанската мода за сите ситуации.Kappa®'s наследство е неп

Издание тип : мода / спорт / рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваа�

фланелен боксери јакни mens,маскирани flannels,бела кошула со јака,tee s,копчето до бели кошули,копчето надолу б

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење √МАТ�

Тоа е направен од висококвалитетни материјали и се трајни производи за вашето секојдневно носење.Моден

Scroll