Ново
Кат маратон рамка Мачка Дрво и Кула Гребење Пост, Активност Центар Мулти-Ниво на Маче Куќа со Condo, Високи Мачка Мебел Качување Кула за Внатрешна Мачки Големи Сисал Ц?

Кат маратон рамка Мачка Дрво и Кула Гребење Пост, Активност Центар Мулти-Ниво на Маче Куќа со Condo, Високи

Достапност: Залиха
DEN 1922.40

❤ Удобно Hammock За Нап : мачки сакаат да спијат во hammock.Тие прават телото навивам и да се намали и да се добие добар одмор.Висина на hammock од земјата е совршен за лесно скокање.Мачките сакаат да го нападне топката и сисал јаже.Тие ќе скокне и да спие во неа.Ги донесе бескрајна забава. ❤ Секогаш се Стави Стабилност Прво : изграден од здрав природен particleboard и засилен со slats на дното за да се обезбеди целокупната стабилност.Вклучува анти-совет фитинзи за двојна заштита. ❤ Топол Дом за Мачиња : Оваа мачка дрвото обезбедува доволно простор за речиси сите мачки на различни возрасти и големини. ❤ Пространа Простор : Овој мулти-слоевит мачка дрво е дизајнирана за повеќе мачиња да се играат во исто време.Таа се протега на располагање област вертикално и обезбедува повеќе простор за качување и истражување.Оваа пространа мачка дрво кула спречува мачиња од натпреваруваат за места до место и да игра. ❤ Забава Игра : Мулти-ниво на дизајн им овозможува на вашата мачка да скокаат слободно да се искачи и да се истражуваат мачка кула, удобно тунели и топки да им даде на вашата мачка повеќе избори.Име на производ : цврсто дрво кат маратон frame Material вовед : цврсто дрво одбор, сисал rope Environmental заштита одделение : заштита на животната средина material Compression ниво : excellent Product карактеристики : работ на мачка гнездо е погоден за ставање во аголот на ѕидот.Таа заштедува место и додава боја за домот.Тоа е, исто така, повеќе practical Package се Вклучени : 1 x Мачка качување frame Satisfy Вашата Мачка е Поривот да се Нула & Climb A одат-на самото место за ослободување на енергија, релаксирачки, или задоволување на нагонот да нула и да се искачи, вашиот кожен пријател навистина ќе го цениме мачка по скалите .Бесконечен извор на забава, тој или таа ќе поминуваат часови во интеракција со овој производ карактеристики.Мачките имаат природен нагон да се изостри и состојба на нивните нокти преку гребење и отстранување на мртвите слоеви генерално, следниве своите инстинкти.Со обезбедување на штекер за овие compulsions, ќе се спаси од потенцијално оштетување на имот, и да ја задржите вашиот писе среќни и здрави во исто време.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат!Ако ви се допаѓа овој производ, кликнете на "додајте количка" копчето, купување на нашите производи, ќе ви обезбеди со најдобрите шопинг искуство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сисал јаже дијаметар : 2mm / 5mm / 6mm / 8мм.Материјал : коноп.Број на Бои : 14 Супериорен материјал за да се зашти

1 На сисал јаже е завиткан, задебелена за поддршка, за да избегнете тресење 2 Висок квалитет на материјал

Вашата мачка сака едно затскриено место за одмор и игра.Тие можат да играат околу или преземање на нап, к

Материјал : композитни одбор (антистареењето, трајни), сисал (погоден за носене, тешки).Карактеристики : Л

Овој ѕид оркестарот мачка знак мерка околу 12 х 8 инчи (30 см x 20 см).Направен од тешки мерач метал, ова калај

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

Мачка Superhighway – акција за повлекување на вашиот подот со нашите 5pc Мачка Дрво Ѕид Поставите; лесно може д

9" x 12" Постер на Висок Квалитет на Мет Заврши Хартија.Ликовна Уметност, Работа Отпечатоци.Бродови во Здра

Оваа фантастична мачка дрво е одличен начин да се задржи вашата мачка да се забавуваат во безбедна сред

♥ ¡¾ 5 во 1 НАМЕНЕТА ЗА МАЧКА¡¿Мачка природата, како и да се искачи нагоре и надолу, овој вид на мачка не ќ

КОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕ CUDDLY ИГРАЧКА?Дури и ако никогаш не сте победи на ноктот машини, вашите мачки се освои џекп

* Висок квалитет на кадифен дното перница, домашни миленици ќе го сакам, поудобно да ги допре Користете п

Соодветна Боја и Големина на : боја одлично се вклопува со вашиот прозорец и мебел во вашиот дом, па тоа н

Производителот гаранција може да не се применува.Нашата мулти ниво на мачка дрво доаѓа со бројни прикаж

❤ Здрава мачка : мачката дрво кула промовира здрава канџи со природни гребење и овозможува на вашата ма

недефинирано.Вклучува : 2 чекори, condo и hammock, Месеци на безбедно меѓу 12" и 16" ѕид studs, хардвер вклучени.Задна

На нивоа платформа обезбедува простор за вашата мачка да се релаксираат, да се забавуваат и да се искачи

Вашиот кожен членови на семејството, ќе љубов на кадифен допир и уживајте во истражување и душкаат окол

Таа има за цел да ви овозможи со модерен и практичен мачка мебел да ги задоволат потребите и личноста на

★ Пакување големина : 50x35x105 cm ★ За вашата мачка да се одморат и да се истражуваат, тоа може да ги задоволи

1 Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат 2 Супериорен материјали обезбе

【МултиСлој Дизајн】Мултислој дизајн структура може да ги споделите со вашите мачки пријатели се игра с

★ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната срединапријат

★Се создаде пријатна и топол дом за домашни миленици во семејството се обезбеди удобност на домашни ми

Scroll