Ново
Лесен Стил Мачка Дрво Condo Мебел Маче Активност Кула Милениче Kitty Игра Куќа со Сисал Покриени со Гребење Мислења и Perches Hammock

Лесен Стил Мачка Дрво Condo Мебел Маче Активност Кула Милениче Kitty Игра Куќа со Сисал Покриени со Гребење

Достапност: Залиха
DEN 383.76

Гребење Пост Дрво е направен со дебел картон цевка и обвиткани со природни влакнести сисал; база кула се направени со тешки иверица опфатени со мека кадифен, безбедно и стабилно, избегне ѓубрето и тетеравење, обезбедува сигурност и стабилност, дрвени материјали , рачно изработени.ЕФИКАСЕН НАЧИН ДА се ЗАДРЖИ ВАШАТА МАЧКА ОД ГРЕБЕЊЕ на МЕБЕЛ - мачка нула пост дрво ќе служи како забавно игралиште за домашни миленици и во исто време како своја гребење простор.ЕКСТРА БОНУС : Дизајниран со мачки во умот.Тој е опремен со бесење играчка на птица да го стимулира својот плен-како однесување како осцилирачки и swatting.Додека горниот капак штица обезбеди повисоко место да се седне и да се набљудува нивната средина.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - гребење мачка мислења бараат минимум монтажа напори; само завртка сите делови заедно и да маче гребење пост е подготвен за употреба.Гребење Пост Дрво е направен со дебел картон цевка и обвиткани со природни влакнести сисал; база кула се направени со тешки иверица опфатени со мека кадифен, безбедно и стабилно, избегне ѓубрето и тетеравење, обезбедува сигурност и стабилност, дрвени материјали , рачно изработени Кадифен Топката дава дополнителна атракција за да мачка, ќе доведе до целосна се водат за мачки, совршен за ноктот нула.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★ Пакување големина : 50x35x105 cm ★ За вашата мачка да се одморат и да се истражуваат, тоа може да ги задоволи

9" x 12" Постер на Висок Квалитет на Мет Заврши Хартија.Ликовна Уметност, Работа Отпечатоци.Бродови во Здра

ฅ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Мултислој структура дизајн, погодно за гребење мачка, качување, спиење, и да вежба

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

Стабилен и цврст добро направени од високо квалитетни материјали.Мачките омилени играчки,Мачки зеде с

★ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната срединапријат

❤ Направи : на висок квалитет коноп јаже и брановидни хартија материјал, издржлив и практични...

Пространа Разноврсна Забава & Слободно Центар : S Y мачка дрво обезбеди мултизабава игра места за мачиња.

❤ Удобно Hammock За Нап : мачки сакаат да спијат во hammock.Тие прават телото навивам и да се намали и да се доби

1 Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат 2 Супериорен материјали обезбе

【МултиСлој Дизајн】Мултислој дизајн структура може да ги споделите со вашите мачки пријатели се игра с

Оваа мачка дрво е кадифен, вертикална опција за вашата мачка да се опуштите, да вежба и да се забавуваат

На нивоа платформа обезбедува простор за вашата мачка да се релаксираат, да се забавуваат и да се искачи

Тоа може да биде одличен подарок за вашите домашни миленици.Горниот плато нуди особено удобна релаксац

КОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕ CUDDLY ИГРАЧКА?Дури и ако никогаш не сте победи на ноктот машини, вашите мачки се освои џекп

Здрав мачка активност дрво w / мултиниво дизајн Мачка мебел мерки 22"L x 15"W x 36.25"H Инчи.Силна 23 ниво, мултинив

Вкупната димензија (прибл.) : 24.4 x 18.1 x 50.0 инчен (62 x 46 x 127cm).Се препорачува за мултимачки под 10 килограми за д

[Мултифункција] : Оваа мачка дрво е опремен со мачка куќа, гребење пост, и платформа, овозможувајќи им на

Материјал : композитни одбор (антистареењето, трајни), сисал (погоден за носене, тешки).Карактеристики : Л

Големина : Плоча големина : 50 X60 CM, Висина : 160cm, вашата мачка ќе сакаат да се супер атмосфера и удобен стан

Храбар и задебелена, фирма, отпорно на гребење и тешко, не е лесно да се скрши.Меки и удобни, жито кашмир,

Соодветна Боја и Големина на : боја одлично се вклопува со вашиот прозорец и мебел во вашиот дом, па тоа н

Мултиплатформски мачка дрво со гребење мислења и куќиште.Нивоа платформи обезбеди простор за вашата ма

Сисал јаже дијаметар : 2mm / 5mm / 6mm / 8мм.Материјал : коноп.Број на Бои : 14 Супериорен материјал за да се зашти

недефинирано.Вклучува : 2 чекори, condo и hammock, Месеци на безбедно меѓу 12" и 16" ѕид studs, хардвер вклучени.Задна

Scroll