Ново
ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Дрво Кат Маратон Рамка Простор Капсула Мачка Куќа Удобно Мачка Активност Центар Мачка Скокање Платформа 0926

ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Дрво Кат Маратон Рамка Простор Капсула Мачка Куќа Удобно Мачка Активност

Достапност: Залиха
DEN 751.20

★ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната средина-пријателски материјал, издржлив и практични. ★ Создавање топол и полн со љубов дома за мали миленичиња во семејството, се обезбеди удобност на домашни миленици, и ги споделите со вашите домашни миленици се чувствувате топло заштита на сопственикот. ★ Мачка качување рамка може да се создаде топол и полн со љубов дом за мачиња, puppies и мали домашни миленици во семејството, да се обезбеди удобност на домашни миленици, и да им се овозможи на вашите домашни миленици се чувствувате топло заштита на нивните сопственици. ★ Пакет : 1 x мачка качување рамка ( животни и други работи во слики не се вклучени). ★ Забелешка : само една мачка куќа е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.Бренд : ZRONGQFProduct име : мачка качување frame Material : дрво, сисал rope Suitable за скокање, гребење, качување, и relaxing Package се вклучени : 1 x мачка качување рамка ( животни и други работи во слики не се вклучени.)Услуга:ако имате било какви барања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 hours Note : ★ 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи; поради различни агли на камерата и светлосни ефекти, може да биде од вистинската боја на сликата, која е малку поинаков од вообичаените.★ Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на производите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Големина опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Соодветна Боја и Големина на : боја одлично се вклопува со вашиот прозорец и мебел во вашиот дом, па тоа н

Завиткани во меки кадифен ткаенина со природни сисал гребење мислења.Condo со ѕиркаат голем boo дупка.Топ п

Стабилен и цврст добро направени од високо квалитетни материјали.Мачките омилени играчки,Мачки зеде с

Лесно да се соберат со чекор по чекор инструкции.Две боја опции : Беж и Сребро Сива.Целокупната Димензии

Овој ѕид оркестарот мачка знак мерка околу 12 х 8 инчи (30 см x 20 см).Направен од тешки мерач метал, ова калај

Мачка Superhighway – акција за повлекување на вашиот подот со нашите 5pc Мачка Дрво Ѕид Поставите; лесно може д

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

[ Голема Врвот Кадифен Костур ] На удобен костур е кадифенопфатени и cushioned.Тоа е многу голема доволно за в

Производителот гаранција може да не се применува.Нашата мулти ниво на мачка дрво доаѓа со бројни прикаж

Таа има за цел да ви овозможи со модерен и практичен мачка мебел да ги задоволат потребите и личноста на

Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат,Виси симпатична кукли Инспирира

Здрав мачка активност дрво w / мултиниво дизајн Мачка мебел мерки 22"L x 15"W x 36.25"H Инчи.Силна 23 ниво, мултинив

Пространа Разноврсна Забава & Слободно Центар : S Y мачка дрво обезбеди мултизабава игра места за мачиња.

Материјал : композитни одбор (антистареењето, трајни), сисал (погоден за носене, тешки).Карактеристики : Л

На нивоа платформа обезбедува простор за вашата мачка да се релаксираат, да се забавуваат и да се искачи

Мултиплатформски мачка дрво со гребење мислења и куќиште.Нивоа платформи обезбеди простор за вашата ма

Вкупната димензија (прибл.) : 24.4 x 18.1 x 50.0 инчен (62 x 46 x 127cm).Се препорачува за мултимачки под 10 килограми за д

Пакет Пакет Вклучува : мачка дрво со круг агли, сисал покриени мислења, чекоркако perches, кошница безделник

* Висок квалитет на кадифен дното перница, домашни миленици ќе го сакам, поудобно да ги допре Користете п

Здрав & Safe : долниот база е засилен кој обезбедува својата стабилност на целиот мачка дрво, кои престојув

Оваа мачка дрво е кадифен, вертикална опција за вашата мачка да се опуштите, да вежба и да се забавуваат

недефинирано.Вклучува : 2 чекори, condo и hammock, Месеци на безбедно меѓу 12" и 16" ѕид studs, хардвер вклучени.Задна

★ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната срединапријат

✔【ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ МАЧКИ БЕЗБЕДНО】мачка дрво направен од висок квалитет на Стабилна Поддршка на Цев

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

Големина : Овој појас има многу бои.Многу погодна за отворен спортски, како што се пешачење, кампување, о

КОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕ CUDDLY ИГРАЧКА?Дури и ако никогаш не сте победи на ноктот машини, вашите мачки се освои џекп

9" x 12" Постер на Висок Квалитет на Мет Заврши Хартија.Ликовна Уметност, Работа Отпечатоци.Бродови во Здра

Вашата мачка сака едно затскриено место за одмор и игра.Тие можат да играат околу или преземање на нап, к

Scroll