Ново
MRGMSLYHA Мачка Качување Рамка Трајни домашно Милениче Мачка Маче Дрво Кула Активност Центар,Rotatable Играчка и Сисал Качување Одбор за Играње се Релаксираат и Спиење

MRGMSLYHA Мачка Качување Рамка Трајни домашно Милениче Мачка Маче Дрво Кула Активност Центар,Rotatable Играчка

Достапност: Залиха
DEN 1963.20

❤ Направи : на висок квалитет коноп јаже и брановидни хартија материјал, издржлив и практични. ❤ Погоден : за различни почетни стилови, што гребење мачка одбор дел од дома. ❤ Кокос островот облик : со бесење бел топки, смешни и трајни производи за мачка игра со. ❤ Островот кокос дрво : На кокос дрво користи чиста природна сисал јаже, кои се еколошки и отпорни на гребење. ❤ Мал остров овошје : Има изобилство играчка овошје на мал остров, бел топката/глувчето, и глувчето за играчки содржат catnip може да го привлече интересот на мачки.Направени:на висок квалитет коноп јаже и брановидни хартија материјал, издржлив и практични.Погоден :за различни почетни стилови, што гребење мачка одбор дел од дома.Кокос островот форма :со бесење бел топки, смешни и трајни производи за мачка игра со.Острови кокос дрво : На кокос дрво користи чиста природна сисал јаже, кои се еколошки и отпорни на гребење.Мал остров овошје : Има изобилство играчка овошје на мал остров, бел топката/глувчето, и глувчето за играчки содржат catnip може да го привлече интересот на мачки.Материјал : Честички Одбор, Кадифен, Sisal1 x Мачка tree Notes Place мачка кула на рамна кат против ѕид агол.Ставете ја вашата мачка дрво во затворен простор, далеку од влажни средини.Проверете стегање на екипи и retighten нив редовно.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM мерење на отстапување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Таа има за цел да ви овозможи со модерен и практичен мачка мебел да ги задоволат потребите и личноста на

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

Оваа фантастична мачка дрво е одличен начин да се задржи вашата мачка да се забавуваат во безбедна сред�

Пакет Пакет Вклучува : мачка дрво со круг агли, сисал покриени мислења, чекоркако perches, кошница безделник

Здрав & Safe : долниот база е засилен кој обезбедува својата стабилност на целиот мачка дрво, кои престојув

Сисал јаже дијаметар : 2mm / 5mm / 6mm / 8мм.Материјал : коноп.Број на Бои : 14 Супериорен материјал за да се зашти�

Лесно да се соберат со чекор по чекор инструкции.Две боја опции : Беж и Сребро Сива.Целокупната Димензии

Овој ѕид оркестарот мачка знак мерка околу 12 х 8 инчи (30 см x 20 см).Направен од тешки мерач метал, ова калај

[СТАВИ КАДЕ] Мачка дрво може да биде совршено интегрирани во вашиот дом.Без разлика дали тоа е вашиот до�

недефинирано.Вклучува : 2 чекори, condo и hammock, Месеци на безбедно меѓу 12" и 16" ѕид studs, хардвер вклучени.Задна�

★Се создаде пријатна и топол дом за домашни миленици во семејството се обезбеди удобност на домашни ми�

Оваа мачка дрво е кадифен, вертикална опција за вашата мачка да се опуштите, да вежба и да се забавуваат �

Мултиплатформски мачка дрво со гребење мислења и куќиште.Нивоа платформи обезбеди простор за вашата ма

Производителот гаранција може да не се применува.Нашата мулти ниво на мачка дрво доаѓа со бројни прикаж

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

ฅ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Мултислој структура дизајн, погодно за гребење мачка, качување, спиење, и да вежба

Пространа Разноврсна Забава & Слободно Центар : S Y мачка дрво обезбеди мултизабава игра места за мачиња.�

Вашиот кожен членови на семејството, ќе љубов на кадифен допир и уживајте во истражување и душкаат окол�

Scroll