Ново
ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Дрво Кат Маратон Рамка Мулти-Слој Мачка Дрво Кула Удобно Мачка почивалиште Милениче Активност на Центарот за Четири Сезони Ун

ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Дрво Кат Маратон Рамка Мулти-Слој Мачка Дрво Кула Удобно Мачка почивалиште

Достапност: Залиха
DEN 2102.40

❤ Здрава мачка : мачката дрво кула промовира здрава канџи со природни гребење и овозможува на вашата мачка да се игра, нула, се водат, и повеќе.Тоа е прекрасен извор на вежбање, страшно стрес знаците, и тоа ќе ги подобри вашите мачки целокупната благосостојба.Гребење помага да се водат нивните шепи и ги отстранува остатоците, како и стариот надворешниот слој на нивните нокти, кој ќе го отвори патот за нови здрави слоеви на ноктите кои лежат под. ❤ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната средина-пријателски дрвен материјал, и постови се извиткани со коноп јаже. ❤ Мачка качување рамка наменет за внатрешна употреба, се вклопува одлично во секоја соба. ❤ Лесно да се соберат и убав : својот атрактивен изглед ќе комплимент секоја соба во вашиот дом како парче убаво домашно милениче мебел. ❤ Забелешка : само една мачка качување рамка е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.Бренд : ZRONGQFProduct име : мачка качување frame Material : дрво, коноп rope Suitable за скокање, гребење, качување, и relaxing Package се вклучени : 1 x мачка качување рамка ( животни и други работи во слики не се вклучени.)Услуга:ако имате било какви барања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 hours Note : ★ 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи; поради различни агли на камерата и светлосни ефекти, може да биде од вистинската боја на сликата, која е малку поинаков од вообичаените.★ Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на производите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Големина опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Супериорен материјали обезбедува добар квалитет, стабилност и безбедност.Сисал јаже ликвидација, заде�

Пакет Пакет Вклучува : мачка дрво со круг агли, сисал покриени мислења, чекоркако perches, кошница безделник

Здрав мачка активност дрво w / мултиниво дизајн Мачка мебел мерки 22"L x 15"W x 36.25"H Инчи.Силна 23 ниво, мултинив

[Мултифункција] : Оваа мачка дрво е опремен со мачка куќа, гребење пост, и платформа, овозможувајќи им на �

Мачка Superhighway – акција за повлекување на вашиот подот со нашите 5pc Мачка Дрво Ѕид Поставите; лесно може д�

[ Голема Врвот Кадифен Костур ] На удобен костур е кадифенопфатени и cushioned.Тоа е многу голема доволно за в

Подобри миленици спиење квалитет : мачката кревет е добро направен и можат да го подобрат спиењето квал�

Соодветна Боја и Големина на : боја одлично се вклопува со вашиот прозорец и мебел во вашиот дом, па тоа н

Материјал : композитни одбор (антистареењето, трајни), сисал (погоден за носене, тешки).Карактеристики : Л

Големина : Плоча големина : 50 X60 CM, Висина : 160cm, вашата мачка ќе сакаат да се супер атмосфера и удобен стан �

✔【ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ МАЧКИ БЕЗБЕДНО】мачка дрво направен од висок квалитет на Стабилна Поддршка на Цев�

Оваа фантастична мачка дрво е одличен начин да се задржи вашата мачка да се забавуваат во безбедна сред�

Пространа Разноврсна Забава & Слободно Центар : S Y мачка дрво обезбеди мултизабава игра места за мачиња.�

Оваа мачка дрво е кадифен, вертикална опција за вашата мачка да се опуштите, да вежба и да се забавуваат �

❤ Безбедно и сигурно : на кожапријателски, мека, дише, тој е направен од висококвалитетен материјал, уба�

★ Пакување големина : 50x35x105 cm ★ За вашата мачка да се одморат и да се истражуваат, тоа може да ги задоволи

КОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕ CUDDLY ИГРАЧКА?Дури и ако никогаш не сте победи на ноктот машини, вашите мачки се освои џекп�

Тоа може да биде одличен подарок за вашите домашни миленици.Горниот плато нуди особено удобна релаксац�

Храбар и задебелена, фирма, отпорно на гребење и тешко, не е лесно да се скрши.Меки и удобни, жито кашмир, �

1 Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат 2 Супериорен материјали обезбе�

Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Мачката дрвото м

Scroll