Ново
ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Мачка Качување Рамка Цреша Форма Мачка Качување Пост со Hammock Удобно Мачка Активност на Центарот за Четири Сезони Универзална 0

ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Мачка Качување Рамка Цреша Форма Мачка Качување Пост со Hammock Удобно

Достапност: Залиха
DEN 14921.04

★ Безбедно и сигурно : оваа мачка качување рамката е направена од на безбедно и животната средина-пријателски материјал, издржлив и практични. ★ Создавање топол и полн со љубов дома за мали миленичиња во семејството, се обезбеди удобност на домашни миленици, и ги споделите со вашите домашни миленици се чувствувате топло заштита на сопственикот. ★ Мачка качување рамка може да се создаде топол и полн со љубов дом за мачиња, puppies и мали домашни миленици во семејството, да се обезбеди удобност на домашни миленици, и да им се овозможи на вашите домашни миленици се чувствувате топло заштита на нивните сопственици. ★ Пакет : 1 x мачка качување рамка ( животни и други работи во слики не се вклучени). ★ Забелешка : само една мачка куќа е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.Бренд : ZRONGQFProduct име : мачка качување frame Material : sisal Suitable за скокање, качување, и relaxing Package се вклучени : 1 x мачка качување рамка ( животни и други работи во слики не се вклучени.)Услуга:ако имате било какви барања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 hours Note : ★ 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи; поради различни агли на камерата и светлосни ефекти, може да биде од вистинската боја на сликата, која е малку поинаков од вообичаените.★ Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на производите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Големина опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

♥ ¡¾ 5 во 1 НАМЕНЕТА ЗА МАЧКА¡¿Мачка природата, како и да се искачи нагоре и надолу, овој вид на мачка не ќ

Производителот гаранција може да не се применува.Нашата мулти ниво на мачка дрво доаѓа со бројни прикаж

* Висок квалитет на кадифен дното перница, домашни миленици ќе го сакам, поудобно да ги допре Користете п

✔【ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ МАЧКИ БЕЗБЕДНО】мачка дрво направен од висок квалитет на Стабилна Поддршка на Цев

9" x 12" Постер на Висок Квалитет на Мет Заврши Хартија.Ликовна Уметност, Работа Отпечатоци.Бродови во Здра

Овој ѕид оркестарот мачка знак мерка околу 12 х 8 инчи (30 см x 20 см).Направен од тешки мерач метал, ова калај

[ Голема Врвот Кадифен Костур ] На удобен костур е кадифенопфатени и cushioned.Тоа е многу голема доволно за в

[Мултифункција] : Оваа мачка дрво е опремен со мачка куќа, гребење пост, и платформа, овозможувајќи им на

Лесно да се соберат со чекор по чекор инструкции.Две боја опции : Беж и Сребро Сива.Целокупната Димензии

Сисал јаже дијаметар : 2mm / 5mm / 6mm / 8мм.Материјал : коноп.Број на Бои : 14 Супериорен материјал за да се зашти

Храбар и задебелена, фирма, отпорно на гребење и тешко, не е лесно да се скрши.Меки и удобни, жито кашмир,

Мултиплатформски мачка дрво со гребење мислења и куќиште.Нивоа платформи обезбеди простор за вашата ма

Оваа фантастична мачка дрво е одличен начин да се задржи вашата мачка да се забавуваат во безбедна сред

Големина : Плоча големина : 50 X60 CM, Висина : 160cm, вашата мачка ќе сакаат да се супер атмосфера и удобен стан

недефинирано.Вклучува : 2 чекори, condo и hammock, Месеци на безбедно меѓу 12" и 16" ѕид studs, хардвер вклучени.Задна

Големина : Овој појас има многу бои.Многу погодна за отворен спортски, како што се пешачење, кампување, о

【МултиСлој Дизајн】Мултислој дизајн структура може да ги споделите со вашите мачки пријатели се игра с

Пространа Разноврсна Забава & Слободно Центар : S Y мачка дрво обезбеди мултизабава игра места за мачиња.

Scroll