Ново
Kani Алатка Ранец, Голем Капацитет Оксфорд Електричар Алатка Торба, Мулти-цел Worksite Алатка Ранец со Поместена Назад Поддршка за Изведувачот, Електричар, Водоводџија, ?

Kani Алатка Ранец, Голем Капацитет Оксфорд Електричар Алатка Торба, Мулти-цел Worksite Алатка Ранец со Поместена

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Издржливи Алатка Организатор Ранец : Нашата алатка ранец е направен од оксфорд материјал,кои се издржливи и отпорни на абење.На засилен џебови и рамо ремени дозволување на рацете да ви бидат слободни за да се носат уреди.Совршен Дизајн : 12.6" x16.5" х5.9" со внатрешна универзална алатки џебови и патент џебови за да ги задоволат вашите различни потреби.За да се обезбеди удобно се вклопуваат, алатката ранец обезбедува поместена назад поддршка и рамо ремени.Ако треба да ги организирате вашите алатки и транспорт нив од сајт до сајт, ова е алатка торба за вас.Голем Капацитет и Мулти-Функција Алатка Организатор : Нашата ранец има многу простор да се одржи вашите screwdrivers, клучеви, мерењето на лента, ниво, вежба, електрични риба лента, електроника, приклучоци и друга страна алатки.Организиран сите ваши алатки во едно погодно место, Компатибилен со Klein Алатки, Hvac Алатки, CLC Tools.Заштита на вашиот алатки и да се направи да користат алатки & мали додатоци повеќе брз и лесен.Совршена Алатка Ранец Подарок За Мажите и Жените : совршен подарок идеален за изведувачот, столар, водоводџија, framer, Craftwork Handymen Repairmen, Електричар, HVAC Водоводџија, Механичар, кабел & аудио-визуелна инсталерот.Погоден за одржување, инсталација, fitment проект, вода conservancy, дом, дрво или други поправка на проектот.По-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања или незадоволство по приемот на производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата по-продажбата на тимот ќе искрено се реши проблемот за вас.Алатка Ранец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅Алатка Tote Торба ;Лесно се со силна веб рачки на многу работни места .Засилен ЈП дното панел база штити

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мултиџеб кофа за полнење да конвертирате било ст

✔️ НосатПовеќе : Тоа е 32Џебови изграден до последен голем алатка торба.И, на Оваа 20in алатка торба можат �

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

Одлично за создавање здрав зглобовите во дрво проекти, мебел поправка, и повеќе.Корисна за складирање к�

Главната џеб за орев и завртки.Тешки јаже се справи 16Инчен длабоко и 12Инчен дијаметар.Направен од тешки

Моќна функција : Кога ќе се земе многу алатка за клучеви, што имаат такви проблеми, премногу tools, и не може

Направени на квалитетот Оксфорд ткаенина, издржливи.Удобен Додатоци,Со појас, можете лесно може да се о�

Најлон / Кожа.Нашите најпопуларните Oxy Lights алатка торба.Држачи за моливи, работа нож, дрво креда, длето.То

Алатка Торба.Општа Намена.Број на Џебовите 3 Полиестер.Затворање Тип На Патент.Алатка Торба, за Општа На�

Карактеристики засилен пробиваат за дополнителна издржливост, Вклучува голем универзална центар за ск

Крајната отворите алатка tote 14 надворешни џебови во различни големини.Алатки што е прикажано во сликата

Голем Капацитет : 14.37" x 9.65" x 12.8" и само тежат 1.6 фунти, алтернатива за движење кутија и организатор, алатка

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

Електричар Алатки Организатор е дизајниран за electricians, техничари, механика, работилници, gardeners, drywaller и др

✅Организација сите занаети потребни Мини алатка сметководствена случаи се мора.Практичен и лесен, ово�

100% памук тешки платно.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Мала алатка кесички се направени од 16oz камен изми платно, кој е �

Scroll