Ново
Xirfuni Ролна Ротирачка Алатка Торба, Носат‑Отпорни, Алатка Tote се Тркалаат Алатка Торба Алатка за Лесно Носење за Автомобили Камиони, Гаражи или Toolboxes(црвено)

Xirfuni Ролна Ротирачка Алатка Торба, Носат‑Отпорни, Алатка Tote се Тркалаат Алатка Торба Алатка за Лесно Носење

Достапност: Залиха
DEN 1713.60

Алатки задржи алатки организирани, уредни, брз и лесен пристап до алатките и мали додатоци.Корисни, трајни и носат‑отпорни.Многу здрав рачка за лесно носење.Лесен за складирање и не заземаат многу простор.Преносни алатка уред за складирање, идеален за автомобили, камиони, гаражи или toolboxes.Повеќе џебови може да носат и чисти голем број на мали ора, screwdrivers, ракави, гуми мерачи или стан, алатки, итн.Функција : 1. Алатки задржи алатки организирани, уредни, брз и лесен пристап до алатките и мали додатоци.2. Лесен за складирање и не заземаат многу простор.3. Повеќе џебови може да носат и чисти голем број на мали ора, screwdrivers, ракави, гуми мерачи или стан, алатки, итн.4. Корисни, трајни и носат‑отпорни.Многу здрав рачка за лесно носење.5. Преносни алатка уред за складирање, идеален за автомобили, камиони, гаражи или toolboxes.Спецификација : Предмет Тип : Алатки Bag Material : 600 D Polyester Color : Како Слики Прикажани Производ Големина : Прибл. 350x150mm/13.8x5.9in Weight : Прибл. 286g/10.1 oz Purpose : Чување на Алатки Пакет Листа : 1 x Multifunction Алатки Торба .

Декларираните карактеристики

Item Type:
Tools Bag
Material:
600D Polyester
Color:
As Pictures Shown
Product Size:
Approx. 350x150mm/13.8x5.9in
Weight:
Approx. 286g/10.1oz
Purpose:
Storing Tools
Package List:
1 xMultifunction Tools Bag    :

Поврзани производи

★[Погодно] : Едноставно ја отпакувате торба за да го отворите торба непречено и брзо да се стави или да и�

Електричар Алатки Организатор е дизајниран за electricians, техничари, механика, работилници, gardeners, drywaller и др

Алатка торба направен од тешки Број 8 природни платно.Комунални торба вклучува внатрешни работи џеб.Во �

Здрав џеб за вршење на разни мали ножеви, screwdrivers, ракави, гуми мерачи или стан tools.Навивам за лесен за скл�

Моќна функција : Кога ќе се земе многу алатка за клучеви, што имаат такви проблеми, премногу tools, и не може

DIY Дизајн и МултиЦел : платно плажа tote кеси се одлични за печатење на екран, везови и декорирање проекти д

Одлично за создавање здрав зглобовите во дрво проекти, мебел поправка, и повеќе.Корисна за складирање к�

Направени од водоотпорен влажни восок материјал, со одредени водоотпорен функција, нула отпорност, отп�

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

✅Организација сите занаети потребни Мини алатка сметководствена случаи се мора.Практичен и лесен, ово�

Одличен квалитет и издржлив материјал.Поради тоа, може да се користи за долго време.Едноставен дизајн, ч

✅Алатка Tote Торба ;Лесно се со силна веб рачки на многу работни места .Засилен ЈП дното панел база штити

Крајната отворите алатка tote 14 надворешни џебови во различни големини.Алатки што е прикажано во сликата

На Електричар Алатка Појас содржи големи џебови и мали џебови за алати и делови.Електричар Алатки Орган

Главната џеб за орев и завртки.Тешки јаже се справи 16Инчен длабоко и 12Инчен дијаметар.Направен од тешки

Квалитет и трајност на : Конструирани од страна на 600 D Полиестер Ткаенини Материјал за Квалитет, Издржли

Најлон / Кожа.Нашите најпопуларните Oxy Lights алатка торба.Држачи за моливи, работа нож, дрво креда, длето.То

Scroll