Ново
Xirfuni Алатка Торба, се Згусне Алатка Еден Рамо Платно Црна Голем Капацитет Преносни со Повеќе Џебови за Хардвер

Xirfuni Алатка Торба, се Згусне Алатка Еден Рамо Платно Црна Голем Капацитет Преносни со Повеќе Џебови за Хардвер

Достапност: Залиха
DEN 712.80

Одличен квалитет и издржлив материјал.Поради тоа, може да се користи за долго време.Едноставен дизајн, чисто црна боја, силно чувство на хиерархија, убава и великодушни.Практично да ги носите.Повеќе џебови, голем капацитет дизајн внатре и од надвор, можат да имаат различни алатки, лесен за носење, повеќе лесен за употреба.Направен од дебела платно ткаенина, отпорно на гребење, абразија‑отпорен, силен носивоста, и издржливи.Надвор џебови даде напор‑пристап до често користените алатки.Добар избор за вас за складирање на вашите алатки.Функција : 1. Повеќе џебови, голем капацитет дизајн внатре и од надвор, можат да имаат различни алатки, лесен за носење, повеќе лесен за употреба.2. Направен од дебела платно ткаенина, отпорно на гребење, абразија‑отпорен, силен носивоста, и издржливи.3. Едноставен дизајн, чисто црна боја, силно чувство на хиерархија, убава и великодушни.Практично да ги носите.4. Надвор џебови даде напор‑пристап до често користените алатки.Добар избор за вас за складирање на вашите алатки.5. Одличен квалитет и издржлив материјал.Поради тоа, може да се користи за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Згусне Платно Алатка Bag Material : Canvas Weight : Прибл. 241g / 8.5 oz Color : Црна Пакет Листа : 1 x Tool Торба .

Декларираните карактеристики

Item Type:
Thicken Canvas Tool Bag
Material:
Canvas
Weight:
Approx. 241g / 8.5oz
Color:
Black
Package List:
1 xTool Bag    :

Поврзани производи

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

Направен од дебела Оксфорд ткаенина,тоа е повеќе компактен,отпорно на гребење,тешки и солзаотпорни.Пор�

Со 10 алатка неговото место, тоа е погодно за чување на алатки поединечно и лесно да се преземе.Со цврста �

На Електричар Алатка Појас содржи големи џебови и мали џебови за алати и делови.Електричар Алатки Орган

Алатка торба направен од тешки Број 8 природни платно.Комунални торба вклучува внатрешни работи џеб.Во �

Квалитет и трајност на : Конструирани од страна на 600 D Полиестер Ткаенини Материјал за Квалитет, Издржли

★[Погодно] : Едноставно ја отпакувате торба за да го отворите торба непречено и брзо да се стави или да и�

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мултиџеб кофа за полнење да конвертирате било ст

【АЛАТКА се ТРКАЛААТ ТОРБИЧКА】TUXI се тркалаат алатка торба се направени од солза и дамка отпорни платно

Здрав џеб за вршење на разни мали ножеви, screwdrivers, ракави, гуми мерачи или стан tools.Навивам за лесен за скл�

100% Задоволство : Ако имате било какви прашања пред и по продажбата на, ве молиме слободно да контактират�

Голем Капацитет : 14.37" x 9.65" x 12.8" и само тежат 1.6 фунти, алтернатива за движење кутија и организатор, алатка

100% памук тешки платно.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Мала алатка кесички се направени од 16oz камен изми платно, кој е �

Складирање Објекти Тип Многу погодна за делови, сврзувачки елементи, навртки, нокти, навртки, завртки, е

Моќна функција : Кога ќе се земе многу алатка за клучеви, што имаат такви проблеми, премногу tools, и не може

Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е пл

Одлично за создавање здрав зглобовите во дрво проекти, мебел поправка, и повеќе.Корисна за складирање к�

ГОЛЕМА МЕМОРИЈА и ЛЕСНО да се ОРГАНИЗИРА : алатката торбичка има четири џебови кои можат да бидат отстра

✅Алатка Tote Торба ;Лесно се со силна веб рачки на многу работни места .Засилен ЈП дното панел база штити

DIY Дизајн и МултиЦел : платно плажа tote кеси се одлични за печатење на екран, везови и декорирање проекти д

Крајната отворите алатка tote 14 надворешни џебови во различни големини.Алатки што е прикажано во сликата

Најлон / Кожа.Нашите најпопуларните Oxy Lights алатка торба.Држачи за моливи, работа нож, дрво креда, длето.То

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ И ТЕШКИ ДИЗАЈН : На трајни 16 оз платно материјал е едно парче, има засилен двојн

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

Алатка Торба.Општа Намена.Број на Џебовите 3 Полиестер.Затворање Тип На Патент.Алатка Торба, за Општа На�

Scroll