Ново
Трговски Картичка Врзивно средство, 440 Игра Картички Албум Собирачи на Носителот, Колекционерски Книга Одговара за ЧАСОТ ТЦГ/ M. T. G/ C. A. H./ Бејзбол Фудбалски Спортски

Трговски Картичка Врзивно средство, 440 Игра Картички Албум Собирачи на Носителот, Колекционерски Книга Одговара

Достапност: Залиха
DEN 599.76

Трговски Картичка Врзивно средство со 440 Џебови : Картичка за наплата, носителот има 55 трајни картичка врзивно ракави, секоја картичка ракав може да се одржи 8 картички - секоја страница има 4 џебовите на двете страни, за одг врзивно средство со ракави има 440 скапоцени картички back-to-back.За одг картичка случај може целосно да ги исполни вашите колекција потреби, и совршено се соберат вашиот сакан за одг тргување картички без да се грижиш за оштетување и загуба.Надворешни димензии : 9.5*7.75*2.25 инчи. (Со исклучок на тргување игра на табла, карти).Трговски Картичка Заштитник на Многу Типови : Џеб големина : 3*3.75 инчи. 400 Тргување картичката албум погоден за сите стандардна големина тргување картички, одговара за Одг ТЦГ/ непријател Неискористен Игри 100/ Картички Плус/ Случаен Обратна Фолија Еден, за Yu-Gi-Oh бустер кутија, Фудбал картичка, Безбол картичка, Врвот Фанфари Игра со карти, за mtg бустер кутија, за skylanders, за УНО Напад, Игра со карти, за првата Фаза 10, за Картички против човештвото, за Деца Против Зрелост, за Експлодира мачиња.Картичка ракави албум одговара на вашите потреби.Картички за Собирање Врзивно средство со Транспарентни Ракави т сакаат да бидат загубени, но, разновидноста и бројот на картички имаат ни донесе многу проблеми.Затоа, ние се специјално дизајнирани за оваа игра за држачот за вас за да ви помогнат да се реши тешкотии и да се направи вашиот живот посреќни.Нашите Предности. 1. Картичка колекција организатор со голем капацитет -може да се сместат најмалку 440 картички. 2. Непречено 360-степен патент на безбол картичка заштитници можат подобро да ја затворите трговски картичка складирање кутија и да се спречи вашите картички од паѓање. 3. Карта сопствениците за карти за играње со висок квалитет на материјали -лесно да се чисти, нема потреба да се грижите за вашето дете dirtying за покемон книги. 4. Бејзбол држачот на погоден за многу видови на картички. 5. Здрав рачка за лесно носење. 6. Уникатни модели и светла боја за да ги привлечат деца внимание.Пакетот вклучува. 1 * Тргување картичка врзивно албум. 55 * Тргување картичка ракави. (Забелешка : не се вклучени било играње игри картичка).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Официјално лиценцирани производ 2012 Резултат Тим Во Собата.Омилен Тим Пакет.Картичка За Складирање Албу

Овој производ е збир на производот на Картичката Бариера Ракави и Хипер мат Црна боја.Големината на Кар

Топ ѕвезди и други вентилатор омилени 2013 Topps Тим Во Собата.Картичка За Складирање Албум.Официјално лице

Еден Картичка Бродови во Врвот Loader и Мека Ракав.Ова е само еден од 1000 голема Тргување Картички ние се нуд

【Висококвалитетни материјали】 за држачот за картички е направен од висококвалитетни PP материјал, сил

Еден Картичка Бродови во Врвот Loader и Мека Ракав.Ова е само еден од 1000 голема Тргување Картички ние се нуд

22 странавчитување на страниците да се одржи до 360 ракави картички.Уникатно дизајниран патент puller за мак

✱✱ Тоа не може да се користат само за место картички, но исто така и да поставите некои мали фотографии

Голем капацитет : секоја картичка заштитници врзивно средство со 30 страници, трговија картички не се вк

Scroll