Ново
YJGS 11 ОЗ старомодни Виски Очила Сет на 2 - Карпи Barware Пиење Очила со Луксузна Кутија За Скоч, Бурбон, Алкохол и Коктел Пијалоци

YJGS 11 ОЗ старомодни Виски Очила Сет на 2 - Карпи Barware Пиење Очила со Луксузна Кутија За Скоч, Бурбон,

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Како Надополнување На Вашиот Бар Со Класичен Дијамант И Оптоварување Намалувања Виски Стакло Во Собата.Направена Во Parma, Италија од парична казна песок и суровини, корисниците ќе искуство и богатата традиција на иновации пионерите на glassmaking покажа во оваа lead-free, ултра-јасност, стакло, стакло и виски-decanter во собата.(ЗАБЕЛЕШКА : ЕДЕН ADDITIOANL ЗАТКА СЛОБОДНИ.).Раскошен Виски Вино Decanter во Собата вклучуваат безвременски квадрат 25 МЛ кристал виски decanter со beveled fluted затка и 4 PC софистицирани 11 0 Z виски очила.Сите обезбедување на класична елеганција.Виски чаша е prefect за мраз топката на лето.Пијалоци се Сигурни Да Се Биде Целосно Ужива кога служел од оваа елегантна алкохол decanter во старомодна очила.Овие Прекрасни Бурбон Очила Доаѓа Во Исклучителен Подарок Кутија Која Може Да Биде Добро Заштитени За Време На Превозот Или Складирањето.Ова Виски Подарок Сет Совршен Подарок како за Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Thinksgiving Ден, Божиќ подарок;на празник, роденден подарок, или за посебна личност подарок и др.Со лесно рачно миење или машина за миење садови одржување, ова виски decanter во собата е сигурен да биде богатство преданија дека е долго да се памети.Совршено За Формално Забавни И Секојдневно Користење.Служи и тост вашиот најсуштинските виски, бурбон, виски, вотка, и други алкохол во стил со вино decanter во housewarming, свадба, семејство собирање или партија така натаму.Нашите неверојатно убава чаша decanter со стакло затка може да се продавница за вино, виски, ракија, и други libations.Продавница свежи сокови, вода, миење на устата, и други тенки течности!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Стаорец виски decanter : Animal виски decanter големина : 31*19*10см, направени од високо borosilicate стакло, има топлина и ла

ПИШТОЛ ВИСКИ DECANTER SET Домот класична виски decanter поставите доаѓа со пиштол алкохол decanter и 4 куршум виски о�

Устата Разнесени Доведе Слободни Кристал.Европската Рачно Изработени.Прекрасна Скоч Виски или Серверо

Рачно изработени висока borosilicate чаша виски decanter, целосно рачно изработени и ракаразнесена од страна на к

ЛУКСУЗЕН DECANTER ИСКУСТВО : Прифатат вашата љубов и патување, авантура и добар виски / виски.Оваа убава уста

Пакетот вклучува : 1 x decanter во собата.decanter во собата : премиум виски decanter во собата е опремена со ракаразне

СЕГА се ДОСТАПНИ СО ВРЕЖАНИ лопез и од неодамна ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Да добиете на вашиот Decanter персоналнит�

★[Висока Borosilicate стакло Материјал] : Нашата виски decanter е направен од висок квалитет со голема Borosilicate стак

9.5"H, 42 Мл.; Кристал.Кристал, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Инспириран од причина и последица на природниот свет,

Капацитет : 32 оз.Висина : 13".Материјал : Стакло.Пауза Отпорни.Увезени.Издржливи НеНа Чело На Европската Кр

Safe Материјал : Ние ги користиме најдобрите материјали за нашите производи.Екопријателски, нетоксични, ф

Свет Decanter Димензии : 11" X 6"D; Јачина : 50 Мл / 1500 мл.Свет Очила Димензии : 3.5"H X 3"W; Јачина : 10 Мл / 300 ml.Сет Вклучу

Совршен виски подарок сет за секој човек во вашиот живот за неговиот роденден или Божиќ.Сет вклучува decan

Елегантно се прикаже и се прелива вашиот скоч виски бурбон вино или вода.Импресионира Со Квалитетот : Ов

Куче виски decanter : духот шише е дизајниран во форма на куче, кој е многу уникатна и роман.Тоа е многу погод�

Моден : Неговата форма е роман.Подобрување на вашиот дом, со овој единствен, целосен и елегантен виски deca

Елегантно се прикаже и се прелива вашиот скоч виски бурбон вино или вода.Елаборат Занает : Големи Единст

Рачно изработени дрвени стои се најубаво криви, елегантен и природни, надополнување на удобност и селск

УНИКАТНО ДИЗАЈНИРАН DECANTER во СОБАТА : Ова е навистина уникатен сет.Прави голема и единствена алтернатива

Чаша Виски Decanter Ова е голема decanter што го прави вино вкус повеќе свиленкаста и густа.Стакло Духови Decanter �

Scroll