Ново
Botica Природни Anti-perspirant Крем 75ml

Botica Природни Anti-perspirant Крем 75ml

Достапност: Залиха
DEN 479.28

Deodorant крем регулира потење.Го зајакнува природната одбрана механизми.Со p H слична на кожата.На Anti-Perspirant Крем Природни Botica е двојна акција крем deodorant и потење, регулаторот.Формулиран со p H слична на кожата, зајакнување на својата природна одбрана механизми против бактериски и габични инфекции.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

За најновите информации, препорачуваме посета на производителот вебсајт за најдобри детали за произво�

Пакетот димензија на производот е 6.4 cm L x 12.7 cm W x 12.7 cm H.Пакување од 3 Производ на Степен.Земја на потекло са

Алуминиум Слободни.Запира wetness.Едно шише трае 60 Дена.Antiperspirant / Deodorant.Не само deodorant на Antiperspirant, како и!.Конт

Случај на шест 3унца antiperspirant и deodorant невидливи стапови (вкупно 18 унци).Со чиста, спортски мирис.Дава долго

ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА И ВИД НА КОЖА : Dove Напредна Нега на Убавината Заврши Сува Спреј Antiperspirant Deodorant држи ваши

Нова и подобрена 5во1 формула со повеќе пот блокатори.Го намалува underarm потење.До 72 часа од мирис заштита.�

Deodorant.Antiperspirant.Ла bille Narta Homme Заштита 5 vooffre une efficacité intégrale 48h contre la transpiration ainsi 5 дејствија се прелива protéger votre

Степен напредна заштита antiperspirant deodorant за жените сува спреј е првиот сува спреј за да ви даде 72 HR wetness зашт

Dove Мажите+Грижа Чисти Удобност Antiperspirant Deodorant е тешко на пот, а не на кожата со подобрена формула со витам�

Останете unstoppably свежо во текот на целиот ден долго и се занесе во богат мирис на Трендафил Мирис Тајна Не

Производ на Mitchum.Пакет од 4 Големина : Пакет од 4 За најновите информации, препорачуваме посета на произво

Не остава остатоци.Суши брзо.Остане удобно и сува во текот на целиот ден долго со Дама Speed Stick Antiperspirant Deodor

Olfactive Семејство : Бебе Флорални (Família olfativa : Флорални Бебе.).Топ Белешки : Fructal Лимонска и Anise (Notas де Topo : acorde

Dove Невидливи Солидна Свежи Antiperspirant Deodorant Stick обезбедува сите денот underarm пот & мирис заштита.Нашите antiperspir

Ваков кожата усовршување крем deodorant.Карактеристики на противалергиски, алкохолбесплатно, немрсна и нел

АНТИ ПОТ & МИРИС КОНТРОЛА ФОРМУЛА Ние се стави заедно на нашите две рецепт сила antiperspirant дезодоранси и на

Сосема Нов.Нега на кожата.Високаперформанси лесна апликација, небоење формула.Обезбедува ситеден зашт�

Објектот Пакет Димензија : 12.95 сантиметри L х5.08 сантиметри W x3.18 сантиметри H Точка Пакет Тежина : 1.6 унци.Т�

Напредни сила wetness заштита.Карактеристики Motion Sense технологија.Ви држи свежо со секој потег.Долготрајни 4

48 Часа Заштита (48h де proteção ).Со навлажнувачки агент (Com agente hidratante ).Тестиран од страна на Дерматолозите (Derm

Противалергиски.До 72 часа мирис заштита.Нема остатоци формула.Докажано дамка заштита.Antiperspirant и Deodorant Су

Underarm Мирис Смена : Ова природноизведен deodorant содржи моќен ензими за да се неутрализира мириси и да им пон

Пот е последното нешто што треба да бидат загрижени за.Земете еден грижите исклучување на вашиот плоча �

Scroll