Ново
Тесла Модел 3 Приказ, ACECAR Модел Y Глави Up Дисплеј, 4.2 Инчи Автомобил HUD TFT LCD Дигитален Smart Мерач на Брзината, Часовник, Опрема, Батеријата, Километражата и Други Сурови ?

Тесла Модел 3 Приказ, ACECAR Модел Y Глави Up Дисплеј, 4.2 Инчи Автомобил HUD TFT LCD Дигитален Smart Мерач

Достапност: Залиха
DEN 1127.76

ПРИКАЖИ ги СИТЕ ПОДАТОЦИ НА АВТОМОБИЛ - Брзина, останатите батеријата процент, опрема екранот, часовник, сигурносен појас индикатор, пак сигнал, царинење светлина, висока зрак, ниска зрак, магла светлина, кочница сопирачките, вратата потсетување, возење време, километражата и други податоци на возилото е оптоварено.TFT LCD ДИСПЛЕЈ - автомобилот глави up дисплеј систем е user-friendly интерфејс за контрола w/ дигитален multicolor 4.2 инчи LCD дисплеј.Тоа е мулти-податоци префрлување функција која ви овозможува да удобно следи вашата брзина и ви дава повеќе забава возачко искуство.Тоа е TFT LCD дисплеј, можете да ја прочитате на информации директно, без било рефлексивни налепници на шофершајбната, кој е добар избор.Нејзините текстови се јасно видливи во текот на денот или ноќно возење.PLUG AND PLAY - На тесла модел 3/модел y HUD карактеристики кавга слободен plug and play операција.Ова возило hud има две монтажа опции, се качи на единица во близина на табла или висат од А-столб користење вклучени вртливата вшмукување чаша заградата.Ова е уште една опција од традиционалните табла-само монтажа, кои ви даваат повеќе флексибилност да се качи тоа.Тоа е овозможено преку вклучен кабел за податоци и палење на моторот автоматски synchronizes за вклучување и исклучување.НЕЗАВИСНА СТЕРЕО КОПЧИЊАТА Со еден допир операцијата, можете да ги прилагоди податоците прикажани од страна на HUD и бојата на прикажани податоци како што е потребно.Ова е повеќе плитки и лесно да се разбере, што го прави едноставни за вас да работат без користење на вашиот мозок.Како автомобил, ентузијаст, ова може да биде одличен начин да го подобрите вашето возачко искуство.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА - Овој автомобил head-up дисплеј е достапна само за Тесла Модел 3 и Модел Y. CE FCC Ro HS Сертификација, Супериорен квалитет.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро и да ви помогне да го реши проблемот.Екранот Datas : Брзина, Часовник, Опрема, Електрична енергија, светла за Магла, Седиште beit, Пак сигнал, ширина светлина, Висока зрак, Ниска зрак светла, Вратата потсетување, Автоматска кочница, Возење време, Возење растојание.Повеќе Аларм Функции : Overspeed алармот, низок напон аларм, нисконапонски аларм, аларм кога вратата не е затворена, сигурносен појас не е забрзана, а кочница предупредување светло за аларм.Екранот Datas : Брзина, Часовник, Опрема, Електрична енергија, светла за Магла, Седиште beit, Пак сигнал, ширина светлина, Висока зрак, Ниска зрак светла, Вратата потсетување, Автоматска кочница, Возење време, Возење distance Multiple Аларм Функции : Overspeed алармот, низок напон аларм, нисконапонски аларм, аларм кога вратата не е затворена, сигурносен појас не е забрзана, а кочница предупредување светло за аларм.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Visiblable】малата големина од 2,6 инчи избегнува попречување на возење очите; кој прикажува информации пој�

7 инчи АУ нов панел 16 : 9 480(W) X 234(H) XRGB 2 видео сигнал влезови.PAL / NTSC систем компатибилен.Големина на екран : 7 �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Лесен за користење : полн формат MP5, USB интерфејс, ПРЕДВОДЕНА амбиентална светлина, ласерски врежани на д�

Автомобил HUD Head Up Display Рефлексивни Филм овозможува најдобра резолуција на екранот и пиксели на инч (ppi) да

【Што е HUD?】 Краток за Глава До Екранот.Тоа покажува возење податоци за пред шофершајбната, како што се б�

[Применливи модели] Оваа машина е опремена со 2 линии : OBD2 и USB линија.На OBD2 режим е само важат за повеќето �

Се истакна : Овој Производ не мора DVD Диск 15.6" Full HD 1080 P Видео HD Дигитален TFT Монитор, Вграден HDMI Порт...

АВТОМОБИЛ СИСТЕМ за ЗАБАВА : Покрив планината следи е одлична возило, систем за долгиот пат патување.На �

Се истакна : Овој Производ не мора DVD Диск 2 ПАРЧИЊА Нова Верзија IR слушалки(ЦрноБело) 15.6" Full HD 1080 P Видео HD �

Scroll