Ново
JIGUANG Пура Ashtray Чиста Ashtray Бакар Метал Пушењето Алатки за Дневна Соба Подарок Декорација 烟灰缸

JIGUANG Пура Ashtray Чиста Ashtray Бакар Метал Пушењето Алатки за Дневна Соба Подарок Декорација 烟灰缸

Достапност: Залиха
DEN 1512.00

* Ashtray, пушење, прибор, цигари, метал ashtrays, месинг, не само да имаат одредено чувство на тежина, но, исто така, имаат одредена вредност во употреба. * Појавата на ashtray е старомоден боење процес кој не само што му дава на производот одредена античка шарм, но, исто така, има заоблени и тешки боја, што го прави повеќе луѓе се допаѓа тоа. * Ashtray се изработени од месинг, не ' рѓа, не ги кородираат, и е издржлив.И направен од страна на кастинг.Иако обликот не е голема, тоа е едноставен и исклучителна, што го прави на луѓето тоа го сакаат. * Има чад резервоарот на ashtray за задржување на цигари и спречување на цигари од паѓање. * Ова не е само ashtray, но, исто така, подарок за пријателство, кој може да се користи за нови куќи, канцеларија декорација, итн.Ashtray не е само алатка, но, исто така, дело на уметноста.Во животот, ashtrays се неопходен елемент за пушачите.Таписерии и елегантен ashtrays дури и може да се види од пушачите, умот ќе стане рафинирани и научете да уживате во животот благодатно.Дури и за пушите домови, ashtray на посетителот е протагонист на маса, и мал ashtray може да се покаже интимни односи меѓу сопственикот и на посетителот.Име на производ : Чист бакар ashtray метал пушење, прибор за дневна соба подарок decoration Product големина : 2.9x2.9x1.3 INProduct тежина : 590g Product материјал : метал brass After користење на ashtray, ќе треба да се исчисти тоа.Како ние да се чисти пепел?1. Отстрани две хартиени крпи и поклопецот на книжно марамче во две половини.По виткањето, ние се постават на книжно марамче на дното на ashtray.2. По поставување на хартиена крпа, ние се стави малку вода во хартиена крпа, се сеќавам дека тоа мора да биде малку, инаку вода ќе влажни хартиена крпа, која ќе биде контрапродуктивно.Откако ќе го направите ова, ние ќе чад, кога ќе се вратиме.Тоа нема да биде исполнет со правец на разнесени маса, затоа што тоа е премногу светлина.Кога ќе се елиминира soot, ние може директно да ѕиркаат за производство на цигари на книжно марамче за да се постигне ефект на елиминирање на soot.3. Кога ashtray е полна, едноставно ги отстраните со хартиена крпа и да се пакувам.Најдобро е да се имаат хартиена крпа.Најважно е дека на дното на нашите ashtray е многу чиста и не бара чистење.Многу добра и многу удобен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【WINDPROOF ДИЗАЈН】Ова е голема ashtray со капак, кој може да се задржи пепел од дува од страна на ветрот, погоде�

Употреба на Висококвалитетни материјали и современ дизајн, лесно да се чисти.Модерна и едноставна ashtray,

Додатоци вклучуваат : стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови.Материјал : стакло ashtray е направ�

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор �

На ashtray својата " сад се длабоко и доволно големи за да ги зачувате многу отпушоци од цигари и одржување н

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

1 Бренд нови еколошки материјал, мека текстура, фина изработка, компактен и пренослив, и може да се носи н

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

Материјал : Смола Лесно да управуваат и да ги одржуваат, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу

Големина : 4 1 / 2 Инчен Дијаметар x 1 3 / 8 Инчи (H).Направени од Смола.Голема Селски Дел за Вашата Кабина или Ло

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

Изработени од 100% високоодделение алуминиум легура со силна гума база.Има до 4 пури (било која големина).Л

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

【Комбинација за Уживање】Овој сестран Пура Ashtray Увеселителен парк(Виски Чаша Фах) носи најдобар на лукс

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

Тоа е идеален за тремови или тераси, градини, пред вратите и канцеларии, КТВ, кафулиња, барови и хотели, б�

Природни jade ashtray, машки ексклузивни ashtray.Личноста е ретро, забава, изработка и испрати пријатели.Произво�

Рачно изработени, се поотпорни на паѓање, повеќе носатотпорни, нема да исчезнат, модерни декоративни ст�

Scroll