Ново
xuejuanshop Подарок Ashtray Креативни Керамички Ashtray Личност Високо-Одделение Ashtray Дневна Соба и Спалната соба Хотел Ashtray Дома Ashtray

xuejuanshop Подарок Ashtray Креативни Керамички Ashtray Личност Високо-Одделение Ashtray Дневна Соба и Спалната

Достапност: Залиха
DEN 746.40

Тоа е идеален за тремови или тераси, градини, пред вратите и канцеларии, КТВ, кафулиња, барови и хотели, балкони и тремови. 1. Рачно изработени керамика направи изглед изгледа сјајна, текстура и лесно да се чисти. 2. Креативна личност е дизајниран да биде повеќе од само ashtray, повеќе како парче уметност на масичката. 3. Може да се користи во било high-end места како што се канцеларии, барови, дневни соби, ресторани, итн., како и мебел. 4. На соживот на функцијата и убавина е дефинитивно вашиот избор!.Солиден и издржливи, погоден за десктоп внатре и надвор од дома, многу practical Name : Ashtray Applicable средина : дневна соба, спална соба, студија, хотел итн.prompt1. Ве молиме имајте предвид дека други производи од ashtray треба да одговара на снимање ефект и не се вклучени во производот кој го купи.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молам прости ми.3. Се должи на рачно изработени керамика, на глазура и траги може да се разликува малку од сликата, но не влијае на користењето и изглед.4. Горенаведените податоци за повикување само, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме!5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.Под нормални околности, нашата логистика ќе биде предаден во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 Бренд нови еколошки материјал, мека текстура, фина изработка, компактен и пренослив, и може да се носи н

【Комбинација за Уживање】Овој сестран Пура Ashtray Увеселителен парк(Виски Чаша Фах) носи најдобар на лукс

Материјал : Brand New Цинк Легура , iligree т чисти со напорна работа, да се избегне гребење на површината.Ве моли

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

Круг Метал ashtray со marijujana лист.Направен од тешки метали и дизајниран да трае.Криви rim го спречува spills и го �

Употреба на Висококвалитетни материјали и современ дизајн, лесно да се чисти.Модерна и едноставна ashtray,

Изработени од 100% високоодделение алуминиум легура со силна гума база.Има до 4 пури (било која големина).Л

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

Материјал : Стакло Ashtrays Се Внимателно Дизајнирани И Произведени Од Високо Квалитетен, Дебели, Цврсти И Т

Оригиналниот Дизајн Original & windproof дизајн.Секој контејнер equipts средната потоне и капак за ставање на cigareetee

Окофаќање : Ова ashtray е направен од смола материјал и може да се користи како декоративни ashtray, без разлика

Додатоци вклучуваат : стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови.Материјал : стакло ashtray е направ�

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор �

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

големина на : 8.3*2.3*0.5 cm.Материјал : смола 4 рецки за цигари.Издржлива конструкција,Погодна за отворен или з

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �

Материјал : Алуминиум легура Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е

СТП кожа.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет на стп кожа материјал,еднос�

ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма

Симпатична Свиња Шема : Во форма на прасе е прекрасна необичниот дизајн со антички стил, кога ќе се стави

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор �

【15㎡ Голема површина прочистување】15㎡ Голем простор за прочистување за да се избегне лошата средина;Че

Додатоци вклучуваат : стакло ashtray + не се лизга мат + 3 картичка чад падови.Материјал : стакло ashtray е направ�

(Другите Функции)Глоба Полирање, Нежен Допир, Богата Текстура, Ви Овозможат Совршено Искуство, Одлична К

Ова е Солидна Месинг Ashtray Големина 10x10x2.5 cm, исто Така, Може да се Користи како Декоративни Елементи Одлич

Дизајн : Фенг Шуи Среќа крастава жаба или пари крастава жаба се користи за привлекување на среќа, богатс�

Постои креативен ashtray со прекрасна мачка форма, што е сосема и живописни.Креативен изглед, добар потраг�

Scroll