Ново
Microliter 11-5255K Snap-Врвот на Шишенцето Компонента за Полнење, Unassembled, Јасни, Црна Капа, PTFE/Силикони/PTFE Septa, по повод Одбележувањето Печ, 11 mm, 2 ml (Пакување од 100)

Microliter 11-5255K Snap-Врвот на Шишенцето Компонента за Полнење, Unassembled, Јасни, Црна Капа, PTFE/Силикони/PTFE

Достапност: Залиха
DEN 1927.44

Unassembled.Јасно. 11 мм. 2ml.Компонента Колекции се состојат од јасно clamshell надворешниот пакет со еден пакет на наведената Класа 10, 000 Чиста Соба преполна ампули и еден пакет на snap капи со septa инсталиран.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ампули со затворени врвот завртка затворачи за примерок чување.Компатибилен вметнете бара метал проле�

12Паралелноканал бешеот.Претплата без операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор

Unassembled.Јасно 11 мм 2ml.Компонента Колекции се состојат од јасно clamshell надворешниот пакет со еден пакет на н�

Карактеристики интегриран автоматски мостра шишенцето, клипот со приложениот филтер мембрана, и септу�

12Паралелноканал бешеот.Претплата Без Операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор

250µL Стакло Голема Уста Конусна Ограничен Обем Insert, 6x29mm, ПрецизностФормирана Mandrel Внатрешни работи, w / Дн�

0.2 m L Шишенцето Внесува Стакло Засечениот Дното Јасно Вметнување Цевка за 8425 Ампули, 11mm Crimp Врвот на Шише�

Unassembled.Јасно 11 мм 2ml.Компонента Колекции се состојат од јасно clamshell надворешниот пакет со еден пакет на н�

Teeџет Монитор 15 нога води 1 Година на производство.Произведено во САД.Никогаш Не Купи Уште Еден Радар Пиш

Scroll