Ново
MACHEREY-NAGEL 702962 Завртка Вратот Шишенцето, N13, 4.0 ml, 14.75 x 45.0 мм, Јасно, Рамно Дно, 1 Хидраулични Класа Стакло (Пакување од 100)

MACHEREY-NAGEL 702962 Завртка Вратот Шишенцето, N13, 4.0 ml, 14.75 x 45.0 мм, Јасно, Рамно Дно, 1 Хидраулични

Достапност: Залиха
DEN 967.44

Ампули со затворени врвот завртка затворачи за примерок чување.Компатибилен вметнете бара метал пролет за усогласување.Barcoded ампули по барање.Доставени во PP кутии со 100 ампули секој.MACHEREY-NAGEL стаклени ампули се направени од 1 hydrolytic класа стакло.спецификација послушност со opto-electronical надзор на стакло, обработка на машините.завртка вратот ампули N 13 за големи волумени на примерокот во HPLC. 13-425 конец; да бидат запечатени со нашите завртка затворачи N 13. За сите ампули можете да побарате потврда за согласност (Цоц) за свој ISO документација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

250µL Стакло Голема Уста Конусна Ограничен Обем Insert, 6x29mm, ПрецизностФормирана Mandrel Внатрешни работи, w / Дн�

0.2 m L Шишенцето Внесува Стакло Засечениот Дното Јасно Вметнување Цевка за 8425 Ампули, 11mm Crimp Врвот на Шише�

Teeџет Монитор 15 нога води 1 Година на производство.Произведено во САД.Никогаш Не Купи Уште Еден Радар Пиш

Unassembled.Јасно 11 мм 2ml.Компонента Колекции се состојат од јасно clamshell надворешниот пакет со еден пакет на н�

Карактеристики интегриран автоматски мостра шишенцето, клипот со приложениот филтер мембрана, и септу�

12Паралелноканал бешеот.Претплата Без Операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор

12Паралелноканал бешеот.Претплата без операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор

Scroll