Ново
за Кадилак XT4 2019-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско месо Тетива Тркала Гуми Синџир

за Кадилак XT4 2019-тековно 10pcs/Сет за во Автомобил Пневматик Анти-Пропадна Ланци за Снег Појас Говедско

Достапност: Залиха
DEN 2241.60

[Применливи услови] гуми синџир е идеална помошник за зима или патување-овој автомобил гума синџир може да им помогне на автомобилот во кал, снег, мраз и други тешки услови.Ве молиме да се избегне со користење на рамна подлога. [Лесно да се инсталира] ланци за Снег се лесно да се инсталира и безбедно да се користи.Ланци за снег може да биде инсталирана во неколку минути, без потреба за приклучоци или движат автомобили. [Одличен анти-пропадна ефект] Спречи лизгање кога возење, ефикасно го скрати кочење, 5 метални синџири се повеќе стабилен и сигурен, и да се подобри возачки стабилност. [Детали] ултра-лесни 10-парче анти-пропадна гуми синџир сет е дизајниран со анти-пропадна/анти-пропадна влечење, која може да биде ослободен од заглавени позиција во итни случаи; не слем сопирачки, направи острите свиоци или се вози на брзина над 25 km; ако слушате Ако постои било абнормален звук или синџирот паѓа надвор, ве молиме престане да го користи. [За по-продажбата] имаме професионална по-продажбата на тимот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 7*24 часа во вашата услуга!.Опис : Име на Производ : Автомобилски снег проширување гуми анти пропадна chain Product материјал : TPUSuitable за возило : universal Product боја : yellow Product пакување : 10pcs/OPP packaging Package се Вклучени : 10*Автомобилот од снег проширување гуми анти пропадна chain Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.бидејќи прирачник за мерење, ќе има некои грешки, што е нормално.Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот Дел Број (MPN) : 6710179 Цел живот структурни, една година лице заврши гаранција.Центар капа вк

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

[Совршен компатибилност] Нашите гуми антипропадна челик синџири совршено одговараат на различни од усл

[ Снег Општи Гуми Синџир] Овој вид на снег синџир можат да бидат применети на повеќето модели со гума шир

Материјали.Инсталација мерки на претпазливост : мора да биде инсталиран на диск тркало, 1 сет ланци за сн

Совршен за off road, лов, рударство, масло, и земјоделство.Топлина третираат / случај појачани за подолго вре

Производителот Дел Број (MPN) : 9509800 Цел живот структурни, една година лице заврши гаранција.Центар капа вк

[ Применливи услови] гуми синџир е идеална помошник за зима или патување овој автомобил гума синџир мож

Обичај Заврши и УлтраИздржлив Дизајн.Карактеристики единствена ѕвездазборуваше матрица центар.Црна з

[Стабилно возење] Два страна на пострана задебелена ребра се подобри гуми зафат, направи вашиот автомоб

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЏЕК ЛИФТ БАЗА : Екстра џек база на Kanruis влечење одбори е компатибилен со сите приклучо

[ Совршен компатибилност] Нашите гуми анти пропадна челик синџири совршено одговараат на различни од у

[ Совршен компатибилност] Нашите гуми анти пропадна челик синџири совршено одговараат на различни од у

[Стабилно возење] Два страна на пострана задебелена ребра се подобри гуми зафат, направи вашиот автомоб

Издржливи Quik Зафат широка база линк синџир.Светлината камион и SUV апликации.Автопат услуга.On и Off road упот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

ниска температура отпорни, погоден за носене и тешки.Осигурајте се дека гумата има доволно сила, да ги з

Scroll