Ново
Американската Осветлување МИНИ-P2-НУ-ПОВТОРНО Поларните 2 Мини Неонски Flex Линеарна ПРЕДВОДЕНА од Ролна, 150-нозе, Црвена

Американската Осветлување МИНИ-P2-НУ-ПОВТОРНО Поларните 2 Мини Неонски Flex Линеарна ПРЕДВОДЕНА од Ролна, 150-нозе,

Достапност: Залиха
DEN 16098.96

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 1/3" ПРЕДВОДЕНА проред и нетранспарентно јакна даваат единствен изглед за директен преглед на апликации. 3535 SMD led емитуваат до 90 lumens по нога.Dimmable со најголем стандард, низок Напон Магнетни и низок Напон електронски нежните* (минимум товари може да се примени).Погодна за внатрешна и надворешна употреба, 120 V 150 Ft репортажите се C/ETL/НИ наведени освен ако не се намали.Репортажите прикачиле за струја и крајот капа на слепа; четири дополнителни мини-p@-ну-conkit-8a колекции се вклучени во секој свиткани околу еден калем.Американската Осветлување МИНИ-P2-НУ-ПОВТОРНО поларните 2 мини неонски flex линеарна ПРЕДВОДЕНА од ролна, 150', Црвена боја.Погодна за внатрешна и надворешна употреба, 120 Volts 150 метри репортажите се c/ETL/ни наведени освен ако не се намали.Dimmable со најголем стандард, низок напон магнетни и низок напон електронски нежните. 1/3 инчен LED проред и нетранспарентно јакна даваат единствен изглед за директен преглед на апликации. 3528 површината монтиран уред (SMD) led емитуваат до 90 lumens по нога.Флексибилни гума домување со матирано или обоени ПВЦ леќа се заштитени со УВ инхибитор.Одлична замена за конвенционалните неонски.Оваа мини неонски ги има истите стабилна конструкција како поларна 2 неонски, но со повисок степен на влијание поради тенкиот објектив дизајн.Достапен во 120 volt со 8 боја избори.Користете клипови да се одржи во место за повеќето индиректни видите инсталации.Алуминиум монтажа канал треба да се користи за директен преглед инсталации и кога монтажа на долната страна на полица или помеѓу да се спречи доделување.Репортажите прикачиле за струја и крајот капа на слепа; 4 дополнителни мини-p2-ну-conkit-8a колекции се вклучени во секој 120 volt свиткани околу еден калем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

15' кабелот за напојување, вклучува исклучување на радио приемникот и брз поврзете го приклучокот за тра�

Водоотпорен IP67 : Самовила Светла е направен од надградба на ПВЦ и чист бакар жица слој направи светла фл�

❖Флексибилни ЕЛ жица : Неонски јаже светлина е околу 5 метри долг; ЖицаДијаметар : 2.3 mm; Шиење Edge : 5mm, Неонс

5 M / 16 FT флексибилни ЕЛ жица : Неонски јаже светлина Должина : 2m; ЖицаДијаметар : 2.3 mm; Шиење Edge : 5mm, Неонски El

12ft (3 7m), ПРЕДВОДЕНА Јаже Светлина со 6ft Бело Олово Жица x 2" Проред.Поврзете до 20 Сетови.Пауза Отпорни.Додат

8 Светкави Начини : Можете да го промените начинот слободно според вашето расположение и атмосфера.Искл�

Влезен Напон : DC12 V Wattage : 10 W / М LED количина : 384 LEDs / M; Боја температура : сина.FPCB ширина : 8mm ; Водоотпорен ниво

Многу намени : Направи фото позадина за партијата, пакет за сите видови на шишиња, градинарство, DIY пакув�

Забелешка : линијата низа на нашата RGB приемник е различна од линијата низа на индивидуалните продавачи,

❉Точка Контрола❉ Секој LED сијалица на уникатен Божиќ светла string е целосно програмабилни smart сијалица.О�

????ДЕКОРАТИВНИ Емитува пријатен светла сјај и обезбедува висок интензитет рамномерно распоредени 360° о

ПОДГОТВЕНИ ДА ги КОРИСТАТ МНОГУ ФЛЕКСИБИЛНИ – Лесно да се uncoil и да го користите, DIY Вклучува хардвер мо�

[Широко Апликација) Што може да ги красат вашата спална соба, таванот, скалите, кујната кабинет, тремот, б

LED светло бар, направете ја вашата партија да на следното ниво, светло до крајот на својот живот, го напра

НОВ ДИЗАЈН ЗА IP67 LED ЛЕНТА НА СВЕТЛИНА.различен вид на SMD,5 V USB,КОЧАН LED Лента светлина конкретната инсталац

LED светло бар, направете ја вашата партија да на следното ниво, светло до крајот на својот живот, го напра

Scroll