Ново
Бања & Туш Земи Барови, 34/44cm Дрво Не се Лизга Бања Када Тоалет Парапет Земи Бар Туш Безбедност Поддршка Справи со Искапат Директно Безбедност Поддршка Справи со Крпа

Бања & Туш Земи Барови, 34/44cm Дрво Не се Лизга Бања Када Тоалет Парапет Земи Бар Туш Безбедност Поддршка

Достапност: Залиха
DEN 1446.72

[Лесна Инсталација]безбедноста на парапет доаѓа со завршено додатоци, можете лесно да го инсталирате во вашиот дом. [Удобен и сигурен]Совршен за бремените жени, старите лица и лицата со инвалидитет, пост-оперативно-мобилност-оштетени луѓе, без разлика дали сте туширање, капење, или со користење на тоалет, заштита на вашата безбедност. [110lb Товарот]Бања земи бар поддржува до 110 кг, совршен за инсталирате во када, туш или тоалет, итн. [Мулти-цел]Рамнотежа земи бар ќе се грижат за луѓе кои што сакаат во бањата, и тоа исто така може да биде удобен крпа rack во секојдневна употреба. [Високо-квалитетни]Направени од цинк легура Каки Кафеава Браун Материјал : Цинк легура, Pine Bearing капацитет : За 50kg / 110.23 lb Installation : Drilling Package Големина на : 38*9*8.5 cm/14.96*3.54*3.34 инч(Тип 1);48*9*8.5 cm/18.89*3.54*3.34 инч(Тип 2);43*9.2*8.5 cm/16.92*3.62*3.34 инч(Тип 3);49.5*9*8.5 cm/19.48*3.54*3.34 инч(Тип 4)Пакет Тежина : 480g/1.05 lb(Тип 1);590g/1.3 lb(Тип 2);460g/1.01 lb(Тип 3);520g/1.14 lb(Тип 4)Пакет Листа : 1 * Бања Земи Bar1 * Дупчење Додатоци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

✓Хигиенски Материјал : 14.7 во x 26.9 во е погоден за повеќето кади.Анти лизга бања мат изработени од ПВЦ и се

Се развие вашето бебе е Независна и добри навики.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, с�

Лесно за чување : лесно да се свитка и притиснете на двете страни, складирање не окупираат подот, ѕидот р�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одговара за бебе во текот на 6 месеци.Одговара на вашиот детето глава без оглед на големината и обликот.Т

????【720 Голем Агол & 2 Вода Режими】Мека Меур Поток(1.8 GPM) и Силна Sprayer Туш(1.8 GPM).Оваа 720 голем агол тапа aerator им�

Безбедна и здрава Материјал : тапа екстензии се направени од 100% храна одделение силиконски и услужни и и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★【ТУШ КАПА ЗА ДЕЦА】 : 3во1 дизајн шампон туш капа за бебе шампон штит сонце сенчење, и фризура, корисни и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Премиум материјалот кој е мека, еластична и веројатно нема да исчезнат во боја или да стане stiffened.Со 4 при

Прилагодливи според детска глава обем; со две подлоги за да ги покрие ушите.Со слотови дизајниран, водат

Високквалитет Material The тапа extender е направен од TPE силиконски материјал, кој е екопријателски и невкусна.М�

Мултинасочен прилагодување, облак вратот може да се прилагоди.Погоден за бебиња од различни возрасти п�

големина : 85*62cm,33.46*24.41".Пакет се Вклучени : едно Бебе Бања Седиштето Поддршка Нето (не се вклучени када).Hammo

Користење на АБС материјал, ABS пластика, е широко се користат синтетички материјал.Таа има добра изолаци

☀ Висококвалитетни : Вода Водич Цевка и да се Справи Extender,Направени од висококвалитетни материјали, без

Мултицел : Бебе Туш Капа со мултифункционален дизајн се многу погодни за бебе шампон штит сонце сенка и �

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 : Бебе туш капа се направени од издржлив PP и TPE што е нетоксични,мек, флексибилен,

Водата за вбризгување на пристаништето може да биде директно наводнувана, без отстранување на поклопец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

❄????Погоден за глава обемот на бебиња во 35cm60cm(13.823.6 инчи) ❄????бебе бања стакло капаците се направени од ви

Безбедна и Високо Квалитетен Материјал : Ова бебе туш шапка е направен од премиум TPE и PP,што е нетоксични,

Траен сила и квалитет Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатил

Материјал : Направи на ЕВА и НАРОДИ материјал, мека, влагадоказ, пријателски за бебешка кожа.Големина : З�

Scroll