Ново
Безбедност Plug Маска, Бебе Анти-Шок Штекер Plug Заштитна Маска, Безбедноста На Детето Заштитна Маска, Анти-Шок Штекер Покрие Заштитна Маска

Безбедност Plug Маска, Бебе Анти-Шок Штекер Plug Заштитна Маска, Безбедноста На Детето Заштитна Маска, Анти-Шок

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Користење на АБС материјал, ABS пластика, е широко се користат синтетички материјал.Таа има добра изолација перформанси, тешко погодени од температурата и влажноста на воздухот.Таа има стабилна анти-снабдување со електрична енергија перформанси и е, исто така, еколошки обновлива материјал.Задржи вашето дете подалеку од опасност : Секој од нас неизбежно ќе треба штекер во нашиот дом.Бебето штекер капак и plug се произведени за да се задржи детето подалеку од опасност и да се заштити бебето е безбедноста.Исто така можете да ги користите овие безбедност plug капи како штекер печати во случај на студен ветар во зима!.Безбедност Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, тоа е не-токсични, невкусна, трајни, висока температура отпорни, пламен retardant, и може да се користи постојано да се обезбеди висок квалитет на заштита за бебиња.Специјален дизајн : посебни скриена прстен дизајн, спречување на деца, возрасни, лесно е да се извлече надвор, капакот, но децата не може.Згора на тоа, тоа е лесно да се инсталира, само вметнете го штекерот маска во штекер и да се поттикнат тешко, тоа ќе се залепи.Нашата безбедност штекер plug ззп ќе ви даде поголемо влијание на вашиот крвен притисок, намалување, што ќе ви овозможи да останат дома, канцеларија, гаража, одмор дома, баби и дедовци'home или хотелска соба без трошење еден мал износ на имотот на грижата за децата!.Материјал : ABS пластика; Тежина : 0.02 kg; Три-дупка покрие големина : 32*30мм; две-дупка покрие големина : 30*22mm;.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Направи на ЕВА и НАРОДИ материјал, мека, влагадоказ, пријателски за бебешка кожа.Големина : З�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Прилагодливи според детска глава обем; со две подлоги за да ги покрие ушите.Со слотови дизајниран, водат

????Издржливи & Симпатична Дизајн : Шампон капа густо, со што детето се чувствува мека и удобна.Доволно ела

големина : 85*62cm,33.46*24.41".Пакет се Вклучени : едно Бебе Бања Седиштето Поддршка Нето (не се вклучени када).Hammo

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Мултицел : Бебе Туш Капа со мултифункционален дизајн се многу погодни за бебе шампон штит сонце сенка и �

Мултинасочен прилагодување, облак вратот може да се прилагоди.Погоден за бебиња од различни возрасти п�

✓Големина & Материјал : Ова када мат големина 26.9 инчен x 14.7 инч.BPA Free, Латекс Слободни, Phthalate слободни ✓Раз

Сит и Удобно се Вклопуваат : на силиконска капа fastener се протега да се вклопи во главата форма совршено, д�

Безбедна и здрава Материјал : тапа екстензии се направени од 100% храна одделение силиконски и услужни и и

Премиум материјалот кој е мека, еластична и веројатно нема да исчезнат во боја или да стане stiffened.Со 4 при

* Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите суп

Безбедна и Високо Квалитетен Материјал : Ова бебе туш шапка е направен од премиум TPE и PP,што е нетоксични,

Scroll