Ново
Бебе Туш Капа Стакло, Прилагодлив Коса Перење Капење Заштита Шапка Косата, Перење Штит за Заштита на Доенчиња Деца Очи, Уши

Бебе Туш Капа Стакло, Прилагодлив Коса Перење Капење Заштита Шапка Косата, Перење Штит за Заштита на Доенчиња

Достапност: Залиха
DEN 1281.60

Мулти-цел : Бебе Туш Капа со мулти-функционален дизајн се многу погодни за бебе шампон штит сонце сенка и косата асистент.Тоа се многу корисни во секојдневниот живот, и неговата симпатична дизајн е многу популарна со бебиња.Заштита : Бебе Туш Шапка може да се спречи појава на пена од внесување на вашето бебе очите и валкана вода од вливаат во вашето бебе е ушите и устата.Нека деца уживајте забава туш време.Материјал : Бебе Капење Капа е направен од издржлива пластика, не-токсични, мек, флексибилен, лесен и растеглив.Тоа совршено му одговара на бебето главата обемот, и нема да бидат премногу тесни да се направи бебе непријатно.Дизајн : внатрешниот прстен за Бањање Капа за Години е дизајниран со 2 earmuffs, која може да се спречи вода и пена од внесување на бебето очи и уши, заштеда капење време и намалување на родителите проблеми.Совршен подарок : Бебешка Коса Перење Шапка е погоден за бебе шампон штитови, sunshades, фризерски и асистенти.Тоа е добар подарок за децата и ги прави посреќни во бања.Опис : сонцето стакло на бебе туш капа спречува шампон и вода да влезат во неговата ушите, очите или устата.Бебе туш капи може да се спаси капење време, направи капење полесно за вашето дете, и искуство повеќе интересно.Стоп плаче кога бебето зема бања.Се направи полесно за вашето дете да се бања.Карактеристики : Бебе Туш Капа-Боја : Корални Црвено.-Материјал : Пластика.-Големина : 25x24x24 cm/9.84x9.45x9.45 инчи.Напомена : 1. Големина во 1-2cm големина разликата е во нормални граници, поради прирачник за мерење. (1 инч = 2.54 см)2. Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.3. Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Пакет Including1 * Бебе Туш Капа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★ 【360 ° долготрајна температура заклучување】 : Вертикална структура, долгорочниот термичка изолација,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Изработени од мек силикон без BPA или harmflul адитиви, и нема да предизвика чувствителност на кожата, безбед�

✓Хигиенски Материјал : 14.7 во x 26.9 во е погоден за повеќето кади.Анти лизга бања мат изработени од ПВЦ и се

Траен сила и квалитет Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатил

☀ Висококвалитетни : Вода Водич Цевка и да се Справи Extender,Направени од висококвалитетни материјали, без

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 : Бебе туш капа се направени од издржлив PP и TPE што е нетоксични,мек, флексибилен,

Одговара за бебе во текот на 6 месеци.Одговара на вашиот детето глава без оглед на големината и обликот.Т

СИМПАТИЧНА ЦРТАН филм ОБЛИКСлатки цртан филм форма, шрафовите на разредител може да се прилагоди нагор�

Високквалитет Material The тапа extender е направен од TPE силиконски материјал, кој е екопријателски и невкусна.М�

????Издржливи & Симпатична Дизајн : Шампон капа густо, со што детето се чувствува мека и удобна.Доволно ела

Водата за вбризгување на пристаништето може да биде директно наводнувана, без отстранување на поклопец

Прилагодливи според детска глава обем; со две подлоги за да ги покрие ушите.Со слотови дизајниран, водат

Оваа чаша ви овозможува да го исплакнете babys коса, додека за заштита на нивните лицето и очите.Служба : Ни

Изработени од еколошки материјали, здрава и невкусна, антистареењето не е жолта 26cm×28cm.Зголемување на пр

Безбедна и здрава Материјал : тапа екстензии се направени од 100% храна одделение силиконски и услужни и и

Scroll