Ново
Im БОМБА Божиќ Бања Бомби Подарок Сет, Меур Бања Бомби за Жени и Деца Релаксирачки, Навлажнувачки Кожата со Богата и Утрешната Меурчиња, рачно изработени Органски и ?

Im БОМБА Божиќ Бања Бомби Подарок Сет, Меур Бања Бомби за Жени и Деца Релаксирачки, Навлажнувачки Кожата со

Достапност: Залиха
DEN 671.76

ОРГАНСКИ висококвалитетни природни и етерични масла : Кокосово, Маслиново масло, Зелен Чај, Семиња, Авокадо, Вечерна Јаглика, Argan Кернелот да придавам влогови и јадев сува кожа за опуштање; Нема штетни состојки.Се ЧУВСТВУВААТ НАПНАТОСТ, исто Така, бои ќе ви помогне да refresh себе.НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА : Свежо со премиум КОРЕЈСКИ природни состојки, fizzes со бои, ќе не дамка вашиот када.Сите наши Бања Бомби се индивидуално спакувани во пакувањето. 4 ПАРЧЕ ПОДАРОК SET_EACH 4.2 оз : Вклучува 4 уникатни ароми, секој дизајниран да се направи задоволително спа време; Секоја бања бомба е рачно изработени, природно и без груби хемикалии и адитиви; Премија роденден подароци за жени, девојки, деца; Погоден за мајки ден подарок кутија. 100 Percent УСЛУГА за Обезбедување квалитет : Ние обезбеди најдобра по услугата, и брз одговор; Ние чест на 30-ден на слободна размена и 100 Percent пари назад Гаранција; Чувствуваат слободни да не контактирате пред или по купувањето со какви било прашања или проблеми.Мирис име : Мошус, Лимон, Праска, Портокал, Нане, Gumtree.Сите BATHBOMB во целиот свет IMBOMB е naturalism Бренд специјализирана во областа на бања производи, особено за Бања бомби.Нашата мисија е да се заврши на лекување на нашиот секојдневен живот повеќе совршено и имаат за цел да го воведе во светот.Сите наши производи се направени со храна одделение состојки повеќе од 85 Проценти, основните состојки на сите EWG Зелена Одделение.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤[КОРИСТАТ НАШИТЕ БАЊА БОМБА ЗА САМОГРИЖА] Нашиот рачно изработени бања бомба е богата со пена, што ќе в

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашите ноќта на Вештерките Bathbomb Сет вклучува 8 pack бања бомби во различни ноќта на В�

Природни овие бања бомби нема да ја напушти својата када или вашата кожа смешно боја.Совршен Подарок Ид�

Состојки : Сода бикарбона, Лимонска Киселина, Epsom Сол, Масло од Кокос (MCT), Вештерка Шумска, Заштита на Меша

Неверојатен мирис.Ние ги користиме само најдобрите состојки.Вегетаријанци, Paraben слободни, Глутен слобо�

Додавање на етилен оксид да ја смесата за да се добие sorbitan полиетилен етер.Додавање на етилен оксид да ј�

СУПЕР ЗАБАВА БАЊА ВИБРАЦИИ ИСКУСТВО.Откако ќе се откажат од бања бомби fizzies со мали димензии изненадува�

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на �

【12 PCS ИСКАПАТ БОМБИ ПОДАРОК СЕТ】Нашата бања бомби, подарок собата доаѓа со 6 бои и долготраен мириси, вк�

1 БАЊА БОМБА СО ИГРАЧКА ВО : Симпатична КУЧЕ играчка внатре Бања Бомби даде ЗАБАВА Бања време За вашите д�

Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и �

Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Прост

Жуборот Бања Бомби на Избрани Бои и Мириси 12, 5.5 оз.Убаво Големина Бања Бомби.Направени со НЕГУВАЊЕ на КО�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : рачно изработени, природна бања бомби, удира повеќето бања бомби во квалитет!Нашата б

Луксузна Бања Бомба ПОДАРОК СЕТ во ароми, да ве однесе далеку места.ПРЕМИЕРОТ за МАЖИ; 6 (шест) 2.4 унца кад�

Насоки за луксузни бања : Пополнете када.Капка во бања бомба.Им овозможи на состојки за да се effervesce, осло�

Висок Квалитет, Добра Големина Играчки Без Повторува од Нашите играчки се со висок квалитет добра голе�

Благотворно бања бомби.Направени со етерични масла, шеј путер, Epsom сол и витамин Д Овие бања бомби се гол�

14 мини бања бомби, Карибите Кокос Мирис, Ултра навлажнувачки, одлична за сува кожа.Опуштете се, придавам

Scroll