Ново
Gasgff Бања Бања Мат Домаќинство Туш Дебели Абсорбента Не Се Лизга Тепих

Gasgff Бања Бања Мат Домаќинство Туш Дебели Абсорбента Не Се Лизга Тепих

Достапност: Залиха
DEN 1501.92

Заштедите време со машина за перење, слободни раце, лесен и брз, остави време да се членовите на семејството, наместо на работа.Три-димензионални тепих површина, високи и ниски волна дизајн, богата допир.Се згусне и продлабочување на долго пената на бања мат, уживаат во мекост во облаците.Силната апсорпција на вода, брзо може да апсорбира влага на нозете, тепих може да апсорбира 5 пати на влага на сопствената тежина.Фирма пената, зајакнување на пената, да се реши проблемот на пената лета на тепих површината.Производ параметри : Материјал : Микрофибер/TPR не се лизга на дното Дебелина : 2.5 cm Спецификација : 50*80см Перење совет : рака мие/машина за миење Применливи прилики : бања/спална соба/дневна соба/тремот/влез Белешки за перење : Прв пат подот мат чисти, а потоа го стави во машина за перење да го чистите.Ве молиме изберете благ детергент за да се направи пената мека и меки (се мијат со топла вода, не кајгана, не сува чиста, не железо, не присилува и надвор, и се исуши природно надвор) Вашиот личен шопинг менаџер е во вашата услуга : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ви овозможи со најдобра услуга. 2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вредни сугестии или производот, ви се заблагодарам за вашата доверба и поддршка. 3. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши вашиот проблем 100% .

Декларираните карактеристики

50*80cm :
Washing advice:
hand wash/machine wash
Applicable occasions:
bathroom/bedroom/living room/porch/entrance
Notes for washing:
First pat the floor mat clean, and then put it in the washing machine to clean it. Please choose a mild detergent to make the fluff soft and fluffy (wash with warm water, do not bleach, do not dry clean, do not iron, do not wring out, and dry naturally outside) :
Your personal shopping manager is at your service:
1. If you have any questions, please feel free to email us and we will respond to you within 24 hours to provide you with the best service. :
2. If you are satisfied with our products, please leave your valuable suggestions or product reviews, thank you for your trust and support. :
3. If you are not satisfied, please contact us first, we will solve your problem 100%. :

Поврзани производи

Стотици Вшмукување Чаши : Yimobra бања туш душеци функција 200 големо вшмукување чаши, адсорпција посилни од

100% Полиестер.Deny бања мат е направена од кадифен мемориска пена, па вашите стапала ќе имаат мека место до

【СТОТИЦИ ВШМУКУВАЊЕ ЧАШИ】супериорен бања и туш душеци функција стотици посебни големо вшмукување чаш

Разноврсна Када Мат : Нашиот кат мат е разноврсна за дома бања и тоа е совршен прилог за хотели, спортски

Мемориска Пена.Увезени.Материјал : Мека Мемориска Пена,бавно пролет се врати во својата првобитна форма

Препораки : 1.Пред употреба, XIYUNTE препорачува да се користи топла вода во 50100℃ за жива вода да омекне, вшм�

Поништуваат.БРЗ ОДВОД : Празнини помеѓу секое камче им овозможи на вода и сапун за бања мат ова и функцио

КВАЛИТЕТОТ МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет Када Мат е направен од ПВЦ материјал, Нетоксични, тоа е безбедно и

Заштита за целото семејство во или надвор од вашата бања или туш со премиум nonslip бања bathmat направени од в�

【ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ】 : Loofah туш мат се направени од издржлив и еколошки ПВЦ материјал, нетокс�

На уникатен дизајн додава убава и богата декоративни елементи на вашата бања, со шармантна и соновни чу�

Екстра Голема Када Душеци : Латекс Бесплатно, Без Хемиски Мирис, BPAFree, Винил високо квалитетни Материјал�

● 100% TPR Материјал : Нашата бања и туш душеци се направени од TPR материјал кој е без мирис и оштетувања на к

Материјал : материјалот на оваа бања не се лизга мат е пвц, Меки, удобни, еколошки, латексбесплатно, BPAfree.Г

БЕЗБЕДНОСТ И АНТИ ЛИЗГА Не се Лизга бања душеци карактеристики 112 вшмукување чаши кои помагаат да се одр

Дизајн : 40x71 см / 15.7x27.9 инчен бања прибор големина; удобен, сигурен и едноставен, тоа може да донесе различ�

Најде, Одржува и Врати со UKARETRO.Единствена, Рака Бере Гроздобер, Ретро, Антички Collectables.Велика БРИТАНИЈА в�

Scroll