Ново
Бебе Бања Книги, Пакување од 2 со Бебе Bibi. Азбука & Броеви Книги. Безбедно, Водоотпорен и BPA-free. 3.5 x 3.5

Бебе Бања Книги, Пакување од 2 со Бебе Bibi. Азбука & Броеви Книги. Безбедно, Водоотпорен и BPA-free. 3.5 x

Достапност: Залиха
DEN 287.76

ГОЛЕМ АТРАКТИВНИ СТРАНИЦИ.Деца азбука книга е дизајниран со bold печати изработка на учење лесно; Вашето дете е страна движење ќе се подобри со секој ред на некоја страница.Прекрасен начин да ги задржи фокусирана на учење со светли бои и смели дизајни.УЧЕЊЕ НА ЗАБАВЕН НАЧИН.Броеви и букви книга поставена е сигурен начин да го добиете вашиот деца од предучилишна подготвени; со ангажирање е вашиот малку еден ќе ја доживее на маска за да се покријат забава.МЕКА дамки се избриша поминат со леснотија.Мека када книга е забавно за било кое време, не само bathtime.ЈАВНИТЕ, SQUISHING, SQUEAKING ЗАБАВА.Бебе бебе книга го прави забавно звуци додека јавните во кадата; а солза слободни визуелна помош за вашето дете.РАН ДЕТСКИ РАЗВОЈ.Кормилари вашиот preschooler во насока на раниот развој со ова две пакет писмо и броеви книга сет.Ангажирање страница до страница за образовни содржини за вашиот малку еден.Писмо и броеви бебе бебе книги се одлични алатки за учење за бебиња.Тие се полни со основните образовни информации насочена кон лесна за учење.Претходните години на вашиот малку нечиј развој се од клучно значење и што е подобро од нив даваат учење алатка тие, исто така може да уживаат?Учење додека играте во бања со Baby Bibi бања книги ќе се претвори во секојдневни рутински на земање на бања во возбудлива учење активност.Baby Bibi бања книги направи неверојатен подарок за вашето бебе туш, новородено бебе или дете.Овие книги се многу лесно да се чисти, транспорт и игра на движење.Шарени слики и вграден во squeaker ќе очаровам вашиот babys внимание и да се сврти мандат bathtime во авантуристички изведба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Смешни Пливање Свиња : Оваа бања играчка доаѓа во 3 различни бои за опција и секој има различни смешни из

Направи на безбеден и животната средина‑пријателски полиестер материјал со квалитет.Не се ограничени

☘️ 【Материјал】Полиестер ☘️ Големина : Има големина на табелата во сликата.Ве молиме прочитајте го вн

Бебе бања играчки кит светне бања играчки, автоматски индукција вшмукување, излезе од водата ќе биде ка

Добар Партнер за Деца : Со привлечен изглед и смешни функција, децата лесно можат да бидат привлечени од

Производителот гаранција може да не се применува 85% TPR, 15% Сунѓер.Сетилните бања играчка со светли бои за

【Слатки и смешни бања играчки】Оваа ајкула грабител бања играчка е со симпатична облик дизајн и anergonomic

ВИДИ ГИ ПЛИВААТ : Направи тоа време во вода незаборавен експлозијата!Овој пакет доаѓа со СЕТ ОД 2 windup нур

Со едноставен прскање на вода Дора е целиот изглед може да се промени.Топла и Ладна вода промена на боја

Цртан филм зајакот облик дизајн вода играње играчки може да направи многу забава!Звук Туш Играчки.Прекр

1 : Мозокот употреба, алчни, интерес на одгледување, интелектуалниот развој, чувствителен, емоции, слух, д

5mm neoprene изградба 12 школка циклуси на секоја страна.Велкро за замрзнување.Вртливата snapкуки.Официјално ли

Safe Материјал : ABS материјал, заштита на животната средина, безбедно и издржливи.Сите делови се тркалезни

УЧЕЊЕТО на ДЕЦАТА ИГРАЧКИ СЕТ : Нашите деца риболов базен играчки сет содржи различни големини, над 10 бо

Нашите РК трик автомобил со силни метални легури тело, тоа лесно за off road / маратон.Издржлив и силен, со ви

БАЊА ПРСТЕН ИГРАЧКИ е совршено разиграни бања играчка.Боја и печатење е возбудлив и примамливата.Основ

Можете да се сеќавам на името на риба и совршен за родител дете комуникации.Два начини на игра и постоја

Пакет димензии : 11.404 cms L x 13.208 cms W x 22.910 cms H Пакет количина : 1 Тип на производ : Toys_And_Games.Земја на Потекло : сад

❀ Моќни перформанси : Голема offroad перформанси,наменета за мултитерен трки, без проблем работи на пустин

ОНА што Е ВНАТРЕ : подгответе Се за splish прскање на вашиот пат низ бања време со нашите децаfriendly истурам д

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Патка Серија Бања Играчки Сет : Овие Симпатична Пливање завршат Патки имаат superexcellent пловни.Управувано о

Пакетот Вклучува : 50 мини врвен квалитет гума свињи.Свиња големина : 1.25 1.25 x x 2.25 инчи.Безбедност Материја

❀ Моќни перформанси : Голема offroad перформанси,наменета за мултитерен трки, без проблем работи на пустин

Scroll