Ново
iDesign Спа Кадифен Памук Бања Мат, Туш Акцент Килим за Господар, Гости, а Деца,' Бања, Јаглен - 21 x 34

iDesign Спа Кадифен Памук Бања Мат, Туш Акцент Килим за Господар, Гости, а Деца,' Бања, Јаглен - 21 x 34

Достапност: Залиха
DEN 766.80

100% Памук.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% памук изградба е мека и абсорбента под твоите нозе.Идеален за употреба во мајстор бања, гостин тоалет, детска' купатило, кујна, entryway, кал соба, перална, или гаража.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Декоративни tufted детали додадете елегантен допир на вашата бања простор.НЕУТРАЛНА БОЈА : Јаглен сива боја натпревари на различни декор стилови.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат и брзо сушење за својата погодност.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Мерки 21" x 34" се вклопува убаво пред било туш, када, или да потоне.Ажурирање на вашиот бања со i Design Спа Кадифен Килим!Оваа брзо-сушење, 100% памук, бања мат е со висок квалитет, што ќе ви овозможи да ги користат за годините што доаѓаат.Ултра-кадифен материјал и tufted детали додадете едноставна елеганција, додека на јаглен боја го прави лесно да се совпаѓаат со други парчиња во вашата бања.Кога тоа е време да го освежат, едноставно се фрли на килим во машина за перење за брзо и лесно чистење.Мерење на 21" x 34", на i Design Спа Кадифен Килим изгледа одлично во секоја бања или перење простор.Со i Design од Inter Design, можете да #livesimply секој ден.i Designs висок квалитет, памук бања душеци коло од било бања оркестарот.Мека понудени во низа на модата s totes s туш завеси дојде во голем број на стилови и други половина, пластични s ПВЦ слободни туш облоги се разноврсна, може да се користи сам или со ткаенина завеса.Овие лесно се грижи производи се направени со засилен материјал за да се задржи облоги во место.Совршен за деца, гостин & master бањи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГОЛЕМИНА:20x 31 Инчен(50x80cm).МАТЕРИЈАЛ:бања мат е направена од ултра мека корални руно, се пополни во мемор

1,КАДИФЕН ЖАНИЛА КИЛИМ : Нашата бања килими (30 x 20 Инчи) + 20" x 24" У Форма , Подебели и подобро изградена од по

100% Полиестер [ЛУКСУЗНО ДЕБЕЛИ МЕКА БУШАВА КУП] Направена од супермеки полиестер микрофибер, оваа 24 инче�

[УЛТРА МЕКА & МЕКИ] Е неспоредлива чувство на мекост.На камчиња прегратка на лак на стапалото и чување на

✿ 29.5 ИНЧИ ШИРОКА x 17.5 ИНЧИ ДОЛГО (75см x 45cm) Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддрш

[УЛТРА МЕКА & МЕКИ] Е неспоредлива чувство на мекост.На камчиња прегратка на лак на стапалото и чување на

Подобро материјал : Направен на мемориска пена.Долгорочните користи материјали и висококвалитетни стр�

ЕКСТРА МЕК : површината на предниот е направен од 100% микрофибер материјал,подебели мека кадифен материј

Бања мат ќе ги држи цврсто во место, тоа е повеќе безбедно и пријатно.Ве молиме место бања килим на сува м

【Уникатен Дизајн】Симпатична Corgi газ слика, смешна и симпатична.Едноставен и уникатен дизајн, додадете

✅ Ќе добие 1 парчиња мемориска пена бања мат килими, 1 Мала големина Бања мат 17 x 24 инчи ✅ Супер Absorbency & Брз

100% Жанила.Увезени.СУПЕР АПСОРПЦИЈА на ВОДА : Подобрен со патент вода се спротивстави на технологијата, н

НЕ СЕ ЛИЗГА .ЕКСТРА АБСОРБЕНТА Полиестер влакна shag жанила, повеќе разумни густина дизајн, секоја крупни

[Големина и Материјал] : Големина : 40*50cm / 16"*20"; Материјал : Жанила, Силна способност на апсорпција на вода и

Бања душеци, не се лизга услуга, нема да се смени, нема да се кандидира надвор, масивни апсорпција на вода

КАДИФЕН И ПРИЈАТНА Ова супер меки и ултраудобно бања килим е направен од 100% супер меки микрофибер, испо�

100% Мека Микрофибер Материјал [Екстра Абсорбента Бања Душеци Тркач] крупните Долго микрофибер акцент ки

100% Полиестер.Лесно се грижи ткаени полиестер килим, машина за миење со ладна вода и благ детергент потоа

【Против Пролизгување】Бања килими и душеци множества се изградени со силни и издржливи ПВЦ поддршка ко

100% Полиестер [ЛУКСУЗНО ДЕБЕЛИ МЕКА БУШАВА КУП] Направена од супермеки полиестер микрофибер, оваа 24 инче�

15.7" X 23.5", Црвена Роза за Печатење Бања Мат Е Многу Мека И Comfortableï¼Å'inner Е Полиестер Мемориска Пена И Надвор

Scroll