Ново
mDesign Големи Пластични Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот на Bin - Организатор Tote Кошница со Рачки за Бања, Суета/Под Мијалникот Складирање - 8 Pack - Бела

mDesign Големи Пластични Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот на Bin - Организатор Tote Кошница со Рачки

Достапност: Залиха
DEN 852.00

СКЛАДИРАЊЕ MADE SIMPLE : Овие голем капацитет за складирање кантите се одлични за создавање на чиста и организирана бања или плакарот; Идеален за шампон, клима уред, се соочуваат со крем, рака лосион, бања бомби, спреј за тело, тело измијте се, loofahs, poufs, бања соли, тоалет хартија во ролни, и екстра рака сапуни; Одлични за организирање нега на коса додатоци - спрејови за коса, гелови, сушете спрејови, чешли и четки; да го Зголеми просторот за складирање во бања суета кабинети, фиоки, полици, внатре плакари или etageres; Сет од 8. ПРЕНОСНИ : Вграден-во, лесно-зафат страна се справува направете го тоа лесно за превоз од полицата да суета врвот или на countertop; Организира сите на вашето здравје и убавина essentials и да се создаде корисна go-за снабдување кошеви за да го направи организирање и секојдневниот живот малку полесно; Продавница валани рака крпи, washcloths и брише; Одлични за зафатен семејства и професионални организаторите; Овие кутии за да ви помогне да се организираат и да останат на тој начин.ФУНКЦИОНАЛНА Овие длабоки садовите за складирање држете сè, од шминка да се бања играчки и сè што е помеѓу; Великодушно големина и мулти-функционална овие складирање totes може да се користи во било која сала на домот - занает соби, перење/комунални соби, спални соби, кујни, канцеларии, гаражи, плакари, играчка соби, playrooms и повеќе; На долги, тесни дизајн се вклопува во тесни простори; Разноврсна, лесни и лесни за транспорт, овие се одлични во станови, condos, колеџ dorm соби, RVs и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секој Мерки 16" x 5.75" x 6" Висока.Оваа Бања Организатор Бин од m Design е едноставен и лесен начин да се донесе организација на вашата бања простор.Овој се фати-сите бин е совршен за чување на сè, од шампон и loofahs да бања соли и козметички производи.Долгите, тесни дизајн се вклопува во тесни простори и овозможува дискретна складирање.Вграден-во рачки се направи полесно да се носат од суета да се бања и насекаде во меѓувреме.m Design - Решенија за вашиот Дом.Решенија за Живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤Совршен дизајн и безбедноста : На прекрасен изглед е направен од орев и месинг, нискоклуч и домот, пове�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Донесе вашите омилени книги, гледање на вашиот љубовен филмови, и јадете од вашата омилена храна, можете

Изработени од екопријателски АБС материјал, обезбедување на издржливост и стабилност.Со тешки вшмукув�

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Солиден и издржливи : Тоалет Складирање Послужавник е изработен од смола материјал, кој е водоотпорен, о

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

❤ Материјал : Оваа EcoFriendly Бања Послужавник е изработен од 100% Envoirment Пријателски Бамбус Дрво.На Бамбус Дрв

Метал пеперутка декорација, магнет на назад за да го апсорбира полица, може да се вметнат слободно.Шупли

Простор за Зачувување : Едноставен и уникатен хлапак носителот дизајн, кој ќе го задржи вашето бања чист

Оваа прекрасна када фах обезбедува спакако искуство, па можете да ги имаат вистински слободно време за �

Оваа рек САМО одговара за сите неporoи мазна, чиста површина.НЕ може да се одржи на poroили груби површини.Си

Scroll