Ново
Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Цртан Филм Авион

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Цртан Филм Авион

Достапност: Залиха
DEN 599.52

¢ ¥Dimesions - 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи. ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак станот во вашиот случај или торба. ¢ ¥Единствен ден на Мајката и Мајка роденден на денот на Благодарноста Божиќ подароци за да ја искажете вашата љубов кон вашата мајка. ¢ ¥Стави тоа во бањата или кујната, а ќе се мијат твоето рака, не прават јадења или да се подготви оброк. ¢ ¥Удобен и практичен кожа јадење, со доволно голема меморија за да се одржи вашата прстени, обетки и ѓердани или други мали нешта, може да се стави на вашиот салон.Повеќе Детали ¢ ¥Направени со Целосно Супер Кожа за да ги зачувате на вашиот мобилен телефон, да се види, клуч, накит и промени. ¢ ¥Кожна лента со елегантен stitched дизајн, симпатична и симпатична изглед, ќе ви се љубовта откако ќе го видите тоа ¢ ¥Погодност за складирање на работите за брус, канцеларија, Отворено Партија и убав изглед како Мебел ¢ ¥одличен начин да се покажат и да ги организирате вашите прстени, ѓердани, рака синџир, белегзии, обетки и другите разно парчиња накит, без да се грижиш за нив да не се изгубат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Повеќенаменски Дизајн:бања фах табела багажник за на када има водоотпорен книга или таблет носителот,

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Оваа прекрасна када фах обезбедува спакако искуство, па можете да ги имаат вистински слободно време за

Метал пеперутка декорација, магнет на назад за да го апсорбира полица, може да се вметнат слободно.Шупли

Изработени од екопријателски АБС материјал, обезбедување на издржливост и стабилност.Со тешки вшмукув

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

Димензии : 400*210*180mm,материјал : space алуминиум,број на слоеви : 1 слој,капацитет : 15 KG,инсталација и метод : за

Сите Природни Бамбус е здрав и елегантен изглед.За разлика од конвенционалните дрвени бања послужавник

Простор за Зачувување : Едноставен и уникатен хлапак носителот дизајн, кој ќе го задржи вашето бања чист

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

ПРИМЕНА : да се Создаде дополнителен простор за складирање каде што е потребно; Совршен за мали бањи кад

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Овој фен рек носител е компатибилен со повеќето типови и големини на фенови за коса.Тоа е направен од ви

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

❤Совршен дизајн и безбедноста : На прекрасен изглед е направен од орев и месинг, нискоклуч и домот, пове

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Со должина од 70

Ѕидот Монтирани : фен houlder рек усвои ѕид монтирани дизајн, кој е простор за заштеда на енергија и лесен за

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

Оваа рек САМО одговара за сите неporoи мазна, чиста површина.НЕ може да се одржи на poroили груби површини.Си

Високо Квалитетни и Издржливи Структура:Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал с

Scroll